Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Вікна Алюпласт або ж перевірений часом РЕХАУ

Так склалося, що на українському ринку металопластикових віконних конструкцій можна умовно виділити дві категорії профілів: вітчизняні чи німецькі. Якось інші європейські виробники себе особливо не проявили. Серед німецьких найпопулярніші, звичайно ж, вікна Рехау, які давно на слуху і зарекомендували себе тільки з кращого боку. Але, є і чимало альтернативних варіантів. До таких можна сміливо віднести і вікна Алюпласт.

 

Це теж німецький бренд, його продукція вельми популярна, хоч і виробник за світовими мірками поки молодий (йому менше 40 років). Промислова група Aluplast впроваджує інновації в свій виробничий процес, є постійним учасником міжнародних виставок, стала лауреатом і переможцем різних премій і нагород. Практично те ж саме можна сказати і про Renau, так що принципових відмінностей небагато.

Але, якщо вибирати Алюпласт або Рехау, то різниця все ж є. Основний момент – це наявність у промислової групи Aluplast виробничих потужностей в Броварах. Як наслідок, через різницю в оплаті праці та відсутності додаткових статей витрат на логістику, профіль Алюпласт при аналогічних технічних параметрах виходить трохи дешевше. З одного боку – це плюс, з іншого Рехау – більш відомий і перевірений часом бренд. Що ж в результаті вибрати? Давайте розбиратися разом.

ТРОХИ ПРО АЛЮПЛАСТ

Компанія почала своє існування в невеликому місті Еттлінген (Німеччина) в 1982 році. В даний час вона перетворилася в промислову групу Aluplast, що вважається одним з найбільш інноваційних і великих виробників металопластикових профільних систем. Сьогодні обсяги продажів профілю Алюпласт знаходиться на 7 місці в світі, і на третьому – в Європі.

У послужному списку цієї компанії кілька престижних номінацій і визнань. Наприклад, в 2005 і 2007-му роках вона була удостоєна звання «Підприємець року» в Німеччині. Також визнано таким, Алюпласт і в Європейському союзі, підтвердженням чому є те, що компанія стала лауреатом почесної бізнес-премії MOE-Award. У 2016 та 2017 роках виробник увійшов до рейтингу ТОП-100 найбільш інноваційних компаній середнього і малого бізнесу.

В даний час представництва і виробничі потужності Aluplast є в різних куточках земної кулі. Їх загальна кількість наближається до 30. Також відомо, що на підприємствах компанії працює понад 1500 співробітників. А перелік партнерів – віконних компаній, які використовують профіль Алюпласт для виготовлення віконних і дверних конструкцій, вже перевищив позначку в 1600.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА КОЛІРНА ГАММА ПРОДУКЦІЇ

Вікна Алюпласт володіють усіма сильними сторонами, які характерні для віконних конструкцій на базі металопластикового профілю. До того ж, як і у випадку з більшістю інших досвідчених німецьких брендів, її продукція – це буквально синонім якості.

До основних експлуатаційних властивостей профільних систем Aluplast можна віднести наступне:

 1. Прекрасні показники герметичності, що виключає протяги, проникнення пилу та інших забруднень з вулиці.
 2. Високі теплоізоляційні властивості, що досягається завдяки багатокамерній конструкції профілю та наявності декількох ущільнюючих контурів.
 3. Якісний захист від вуличного шуму.
 4. Привабливий зовнішній вигляд. Як і всі якісні профільні системи з ПВХ, Алюпласт характеризується гладкою поверхнею і білосніжним забарвленням, яке зберігається протягом усього періоду експлуатації вікна.
 5. Екологічність і безпека. Вікна Алюпласт гарантовано не заподіють шкоди ні людині або тваринам, ні навколишньому середовищу. Підтверджують це як європейські сертифікати відповідності, так і відмова виробника від застосування солей свинцю (деякі компанії використовують його для стабілізації кольору). Замість нього в фірмових профілях використовується цинк з кальцієм Ca-Zn.
 6. Різноманіття розмірів і кольорових гам. Профілем Aluplast при бажанні замовника можна надати буквально будь-яке забарвлення. Для цих цілей застосовуються технології ламінування. Також за допомогою цих профільних систем можна створити вікна необхідної форми і розмірів, включаючи круглі, арочні, багатокутні, еркерні, великі панорамні і т.д.

Крім того, на тлі інших німецьких виробників, Алюпласт відрізняється більш привабливою ціною. Це обумовлено наявністю заводу в Україні, що також позитивно позначається і на термінах виготовлення готових вікон. Точно так же, як і Рехау, Aluplast пропонує широкий асортимент продукції. Це дозволяє клієнтові вибрати оптимальний варіант з точки зору якості і вартості, а також наявних потреб.

Для вирішення завдань житлового скління промислова група пропонує лінійку профілів IDEAL, в якій представлено шість марок профілю. З них найбільш затребуваними в Україні можна вважати наступні:

 1. Aluplast 2000. Профіль початкового рівня. Його монтажна глибина становить 60 мм, що дозволяє встановити склопакет товщиною в 33 мм. Число камер дорівнює 3. Основна сфера застосування такої профільної системи – вікна на об’єктах, де не потрібна висока теплоізоляція (сходові клітини, склади, господарські приміщення), холодне скління балкона або лоджії.
 2. Aluplast 4000. Це профільна система з покращеними теплоізоляційними властивостями, які можна вважати оптимальними для житлових приміщень. Так, профіль передбачає 6 камер і 2 ущільнювачів контуру, монтажна глибина становить 70 мм. Максимальна товщина встановлюваного склопакету – 42 мм.
 3. Aluplast 5000. Покращена версія профілю Алюпласт 4000. Основною відмінністю є наявність додаткового третього контуру ущільнення safetec inside. Як наслідок, тут збільшуються як показники теплоізоляції, так і рівень захисту від шуму. А інші технічні параметри (глибина і число камер) залишилися такими ж.
 4. Aluplast 7000. Це вікна Алюпласт просунутого рівня. Профіль передбачає 6 камер і має монтажну глибину в 85 мм, як наслідок, з ним може використовуватися склопакет товщиною до 51 мм. До додаткових фішок цієї профільної системи відноситься можливість застосування невидимого дренажу і посилення power door inside, яке представляє собою армоване скловолокно.

ЯКІ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА КРАЩЕ ВИБРАТИ АЛЮПЛАСТ АБО РЕХАУ?

З точки зору загальної надійності, довговічності, зовнішньої привабливості немає значущої різниці, здатної вплинути на прийняття рішення про вибір між Aluplast і Rehau. Кожен виробник впроваджує інновації, гарантує безпеку і нешкідливість пластика, збереження їм початкового кольору. При бажанні, можна надати практично будь-яке забарвлення і тим, і іншим профілям.

Виходить, що обидва варіанти заслуговують на увагу і сильно за якістю не відрізняються. Але, невелика різниця все ж є, а саме:

 1. Вікна Алюпласт виробляються в Україні, тоді як профілі Рехау, які запропоновані в нашій країні, виготовляються або в Польщі, або в Німеччині. Але, вся продукція проходить сертифікацію і контроль якості.
 2. Вартість профілів Aluplast трохи дешевше, ніж Рехау.
 3. Rehau прагне збільшити товщину сталевого армування (вона коливається від 1.5 до 2 мм), а ось Алюпласт в багатьох профілях використовує посилене П-образне або навіть замкнуте армування.

ЧИ Є РІЗНИЦЯ В ПРОФІЛЬНІЙ СИСТЕМІ?

Приймати рішення про вибір Алюпласт або Рехау, треба порівнюючи схожі за технічними рішеннями конструкції. Так, не зовсім коректно протиставляти Aluplast 7000 або 8000 бюджетним REHAU Euro-Design 60 або навпаки SYNEGO і IDEAL 2000.

Базові профільні системи цих двох виробників максимально схожі: мова про Euro-Design 60 і IDEAL 2000, адже у них і однакова монтажна глибина і число камер. У той же час у Алюпласт є ще й трохи вдосконалена версія цього профілю – 2000 round-line з п’ятьма повітряними камерами. Таке рішення буде трохи краще конкурентів з точки зору тепло- і звукоізоляції.

Практично ідентичні по експлуатаційним параметрам і самі ходові профільні системи двох німецьких брендів – Euro-Design 70 від Рехау і Aluplast 4000, правда, у останнього на одну повітряну камеру більше (6 проти 5) при однаковій монтажній глибині в 70 мм.

Преміальний профіль SYNEGO трохи глибше (86 проти 85 мм) на тлі Aluplast 7000 і дозволяє поставити більш товстий склопакет (53 мм проти 51 мм), але і коштує він дорожче.У підсумку приймати рішення варто з урахуванням як наявного бюджету, так і переслідуваних завдань. А головний висновок простий: і Рехау і Алюпласт – це висококласна продукція, яка заслуговує уваги найвимогливіших покупців.