Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Вибираємо металопластикові вікна: які краще в Україні?

Актуальний асортимент сучасних віконних конструкцій досить великий, а багато людей в силу зайнятості або інших обставин просто хочуть знати, що їм вибрати або як знайти безпрограшний варіант. Якщо ви терміново підбираєте металопластикові вікна, які краще в Україні допоможе зрозуміти компанія «Стандарт вікна». Вам достатньо зв’язатися з нашими представниками, а вони докладно все роз’яснять і допоможуть з вибором.

Також ми рекомендуємо ознайомитися з цим матеріалом, адже ми поговоримо про найбільш прогресивних і високоякісних віконних конструкціях, які сьогодні представлені в нашій країні.

 

ЩО МИ РОЗУМІЄМО ПІД ПОНЯТТЯМ “КРАЩІ ВІКНА”?

Відповісти на питання, які металопластикові вікна краще, можна по-різному. Але найоб’єктивнішим і незаперечним критерієм є експлуатаційні характеристики. У випадку з віконними конструкціями, це, перш за все, тепло- і звукоізоляція, загальна надійність і довговічність. Наприклад, коефіцієнт опору тепловтрат не припускав різних трактувань. Так, якщо покупцеві потрібні вікна з найкращими теплоізоляційними властивостями, потрібно вибрати профіль і склопакети, у яких відповідний коефіцієнт найбільший. Аналогічно і з звукоізоляцією: є конкретний показник. Чим він вищий, тим краще.

Єдиного критерію, який виступав би абсолютним підтвердженням надійності і довговічності, немає. Тут насамперед потрібно враховувати виробника профілю. Відомі марки (німецькі Rehau, Salamander або навіть українські Open Teck і WDS) автоматично є гарантією надійності. В їх профільних системах обов’язково є армування, яке підвищує жорсткість і забезпечує готовність до вітрових навантажень. Також прямо впливає на надійність і монтажна глибина, чим вона більша, тим краще буде вікно.

Але спиратися тільки на експлуатаційні властивості можуть далеко не всі покупці. Адже є ще й фактор вартості. В результаті для великого числа клієнтів найкращі металопластикові вікна в Україні – це конструкції з оптимальним співвідношенням якості та ціни. Про таких варіантах ми теж скажемо окремо.

КРАЩІ ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

Основою ПВХ-вікна є профіль. Він зумовлює всі експлуатаційні властивості віконної конструкції. Об’єктивно кращими в нашій країні вважаються профільні системи німецьких виробників Rehau і Salamander.

Еталонний профіль в лінійці Rehau – це Geneo. Його монтажна глибина дорівнює 86 мм, що дозволяє встановити склопакет товщиною до 52 мм. Профільна система складається з 6 камер і має 3 контури ущільнення. Проводиться Geneo безпосередньо в Німеччині. У «Рехау» це найтепліший профіль з високими звукоізоляційні властивості (від 47 до 50 дБ).

Єдиним суперником Geneo в боротьбі за статус кращого в Україні є Salamander BluEvolution 92. У цього профілю ще більше монтажна глибина (до 92 мм), завдяки чому можлива установка 60-міліметрового склопакета. Тут також 6 камер і 3 контури ущільнення. За теплоізоляційними властивостями BluEvolution 92 злегка вище Geneo, але поступається на кілька дБ щодо захисту від шуму.

Так, якщо вам потрібні об’єктивно кращі металопластикові вікна в Україні, то слід вибирати один з описаних вище профілів.

У ситуації, коли еталонна теплоізоляція не потрібна (наприклад, для квартири в багатоповерхівці з централізованим опаленням), то компромісними, оптимальними за ціною і якістю рішеннями можуть бути такі профільні системи: Rehau Euro-Design-70, Salamander Streamline, Open Teck ELIT 70, WDS 6S. Всі вони мають монтажну глибину 70 см і мінімум 5 повітряних камер.

 

КРАЩІ СКЛОПАКЕТИ І ФУРНІТУРА

Пластикове вікно – це не тільки профіль. Важливу роль відіграє також склопакет і фурнітура. Не варто недооцінювати їх значимість, коли ви збираєтеся купувати металопластикові вікна. Які краще склопакети? По-перше, важливу роль тут точно так же грає виробник. У всіх сенсах слова оптимальним варіантом вважається продукція швейцарського бренду Glasstrosh.

По-друге, кращий склопакет визначається його експлуатаційними властивостями. Чим більше товщина, тим краще. Оптимальний варіант – від 40 мм і більше. Інші рекомендації:

  • теплоізоляцію підвищує наявність низькоемісійоного (енергозберігаючих) стекол і заповнення камер криптоном або аргоном;
  •  звукоізоляцію збільшує різний межстекольное відстань і використання стекол збільшеної товщини;
  •  протизламні властивості забезпечує використання загартованих стекол або багатошарових варіацій (триплекс);
  •  для захисту від сонця потрібно оснастити склопакет сонцезахисними стеклами.

Які металопластикові вікна краще з точки зору вибору фурнітури? Укомплектовані якісною продукцією загальновизнаних компаній-лідерів: австрійської Maco або німецької Siegenia.