Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Установка пластикових вікон: інструкція

Купівля якісної віконної системи – це 50% успіху в боротьбі за теплу і затишну атмосферу будинку. Еталонні показники герметичності, тепло- і звукоізоляцію, довговічність і комфорт в процесі щоденної експлуатації може забезпечити тільки грамотна установка пластикових вікон. Інструкція допоможе вам зорієнтуватися, як проходить ця процедура і проконтролювати реалізацію плану монтажу. Категорично не рекомендуємо робити установку пластикових вікон самостійно, це практично гарантовано призведе до серйозних помилок, які в підсумку виллються в продування, деформації та передчасний знос фурнітури.

 

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ДО ПОЧАТКУ ПРОЦЕСУ УСТАНОВКИ?

Монтажна бригада приїжджає на місце в «повній бойовій готовності», з набором інструментів і матеріалів, які знадобляться в процесі роботи. До цього моменту ваша основна задача – підготувати простір. Для цього повністю звільніть прохід до вікна. Цінні речі та меблі краще накрити спеціальною плівкою, щоб потім не довелося довго очищати їх від будівельного пилу.

Також в план підготовчих робіт потрібно внести такі пункти: зняти гардини і тюль, прибрати квіти і декор з підвіконня, відсунути предмети меблів на 2 метри від вікна і накрити їх захисною плівкою.

ЯК ПРОХОДИТЬ УСТАНОВКА ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН ПОКРОКОВО?

Будь-яка установка починається з демонтажу старої конструкції. Віконний отвір потрібно підготувати до монтажу нової. Це також важливий етап для забезпечення еталонних експлуатаційних властивостей майбутнього вікна. Майстри монтажної бригади знімуть всі глухі і стулки, демонтують підвіконня, відливи, раму, а також видалять з віконного отвору залишки будівельних матеріалів.

ПОДАЛЬШИЙ ПЛАН РОБІТ ВКЛЮЧАЄ ТАКІ ЕТАПИ.

  1. Спочатку короб без стулок зі склом встановлюють в отворі, попередньо вимірюючи все по рівню. Якщо в процесі виставлення будуть допущені помилки, під час експлуатації навантаження в конструкції будуть розподілятися нерівномірно. А це відразу ж істотно скоротить термін служби і загальний рівень надійності.
  2. Раму виставляють за допомогою монтажних клинів, а фіксують за допомогою анкерних пластин. На цьому етапі дуже важливо, щоб фахівець правильно розрахував кількість точок для фіксації. Найчастіше мінімальна довжина кроку – 70 см. Короб обов’язково закріплюють близько імпоста і в кутах.
  3. Наступним етапом буде установка відливу із зовнішнього боку конструкції. Його кріплять за допомогою звичайних саморізів.
  4. Після цього майстра займуться навішуванням стулок і установкою склопакетів в глухі елементи конструкції.
  5. Робота з монтажним швом. Це один з ключових етапів, від якого прямо залежить герметичність і теплоізоляційні властивості. Монтажний шов закладають спеціальним теплоізоляційним матеріалом. Найчастіше для цих цілей використовується монтажна піна. Досвідчені майстри запінюється навіть великі за площею конструкції протягом декількох хвилин.
  6. Також державні стандарти передбачають обов’язковий захист монтажного шва за допомогою спеціальних матеріалів. Під впливом негативних факторів навколишнього середовища монтажна піна з часом починає руйнуватися. Тому її потрібно захистити як зовні, так і зсередини. Зовні на неї впливають опади, сонячні промені, морози і перепади температур, а зсередини згубним може бути вплив пара. За ГОСТам зовні для захисту монтажного шва повинні використовуватися ПСУЛ-стрічки, а зсередини можна застосувати звичайний акриловий герметик.
  7. Після того, як монтажний шов посилений і захищений, можна приступати до установки підвіконня. Залежно від конструкції для фіксації майстер може використовувати цементний розчин, піну, консолі або скоби. Важливо, щоб підвіконня повністю не перекривало батареї, встановлені в приміщенні, інакше в холодну пору року ви можете зіткнутися з появою конденсату.
  8. Фінальна перевірка конструкції і регулювання фурнітури елементів, якщо потрібно.

Інструкція по установці пластикових вікон виглядає простою і зрозумілою. Насправді кожен з етапів зберігає в собі роки знань і накопичених в різних ситуаціях Лайфхак. Тому дуже важливо довірити цю роботу фахівцям з досвідом.

Монтажна команда компанії «Стандарт вікна» володіє всіма необхідними знаннями та сертифікатами для виконання робіт. Фахівці проведуть установку пластикових вікон покроково, приділивши увагу всім важливих нюансів, перевірять конструкцію, налаштують фурнітуру. Майстри виїжджають на об’єкт з усім необхідним обладнанням і додатковими матеріалами, які використовуються в процесі роботи. Великий досвід дозволяє блискавично орієнтуватися в ситуації і підбирати оптимальні рішення в самих нестандартних ситуаціях.