Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ТИП БАЛКОНІВ З ВИНОСОМ В КИЄВІ

Величезну популярність останнім часом набирають виносні балкони. Дана спрямованість обумовлена потребою збільшити розміри балкона для монтажу широкого і великого підвіконня. Наша компанія пропонує Вам не дорогий і якісний винос балкона з будь-яким вашим побажанням. Ми здійснюємо ремонт балконів під ключ , скління і утеплення вашого балкона в Києві та Київській області.

Кращі фахівці нашої компанії з великим досвідом роботи в зварювальних роботах, зможуть розширити ваш балкон, при цьому зберігаючи його надійність. Крім стандартних зварювальних робіт, наші експерти зміцнять конструкції балкона, а також відновлять його первинні властивості, якими він володів при будівництві житлового будинку. Наша компанія “Стандарт Вікна” надає Вам гарантію на всі послуги.

ПЛЮСИ І МІНУСИ БАЛКОНІВ З ВИНОСОМ

1. Балконний винос додасть вашому приміщенню набагато більше вільного простору, яке Ви можете використовувати під різні предмети, горщики з квітами, особисті речі і тд.

2. Балконний винос сприяє встановленню більш широкого підвіконня на ваш балкон.

3. Якщо на вашому балконі виконаний винос, то такий балкон буде виглядати куди красивіше, ніж той, який без виносу.

4. Імовірність продовжити період експлуатації колишнього парапету збільшується

5. Ціна обслуговування і послуг порівняно низька.

УТЕПЛИТИ БАЛКОН З ВИНОСОМ В КИЄВІ НЕДОРОГО

Замовляючи виносної балкон, потрібно зосередити свою увагу до його утеплення. Така річ володіє величезною значимістю, так як при недостатньому утепленні, пластикові вікна від нашої компанії дадуть Вам тепло і будуть оберігати Вас від холоду. Для утеплення виносу, ми радимо Вам використовувати такий матеріал, як стиродур, пінополістирол або мінеральну вату.

ТИПИ ВИНОСНИХ БАЛКОНІВ

Винос балкона здатний позначати здійснення різних робіт по балконного виносу тільки скління разом з установкою підвіконня. Найбільш поширеним вважається безпосередньо винесення згідно підвіконню. Цей метод грунтується в організації звареної конструкції близько колишнього, не зовсім нового парапету. А підлогу в свою чергу, зберігає всі параметри і колишні розміри.

А для клієнтів, які без винятку хочуть зробити площу статі більше, то даний тип є недешевим. Крім великих витрат, потрібно ще зібрати різного роду документацію, для дозволу на збільшення плити.

Виділяються 3 види виносу балкона згідно підвіконню:

1. Винесення балкона, тільки з фасадної частини.

2. Винесення тільки бічних елементів балкона.

3. Винесення відповідно до цілого периметру парапету.

Наша компанія радить Вам здійснювати зовнішню обшивку сайдингом, профнастилом або залізним коробом (в разі, якщо необхідно покрити лише виносних систему вашого балкона).

ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ І ТЕРМІНИ ЇХ ВИКОНАННЯ

Після виконання демонтажу колишніх віконних систем, зварювальники приступають до зварювання вироби цілком. Якщо зварений каркас є готовим, то експерти виконують завершальні виміри з метою встановлення нових металопластикових вікон. Заміри направляються на виробництво, де після кількох днів відбувається монтаж новітніх ПВХ конструкцій. Дотримання такого роду черговості у виконанні трудового графіка, подальша установка вироби, буде проводитися з високою точністю, що прискорить час монтажу пластикових вікон. Іноді трапляються такі епізоди, що якщо у вас заздалегідь є зібрана конструкція, то віконні конструкції встановлюються на нього.

ЦІНА НА ПОСЛУГУ ЗВАРЮВАЛЬНИХ РОБІТ

Вартість виробництва 1-го погонного метра зварювальної системи вийде близько півтисячі гривень. Ціна залежить від виду виносного балкона, системи та характеристика парапету, потреби збільшення надійності конструкції. Більш детальну консультацію можна отримати, зателефонувавши нашим експертам.

НАЙНИЖЧА ВАРТІСТЬ НА ВИНОС БАЛКОНА В МІСТІ КИЇВ

Якщо Ви вирішили обрати лоджію з виносом і раніше обдзвонили всі відомі компанії в Києві і безумовно зосередили свій інтерес на різницю за вартістю різних послуг. По-любому, Ви зараз ставите питанням, чому так? Все простіше, ніж здається. Адже у багатьох компаній різне ставлення до зварювальних робіт і тд. Основу каркаса можливо зварити із застосуванням залізного куточка або труби, а також можна використовувати звичайну пластмасовий виріб з арматурою. І таким чином, ціна дуже впливає на те, з чим зварюються кронштейни які виступають опорою. Тільки якщо Ви правильно встановили каркас, Ви зможете бути впевнені в його надійності. Також можна зміцнити парапет для більшої надійності. Запам’ятайте, чим якісніше проведені роботи, тим довше буде стояти ваша конструкція.