Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

СКЛІННЯ КОТЕДЖУ ПЛАСТИКОВИМИ ВІКНАМИ

Котеджі були і залишаються статусними житловими будинками. Щоб в них було тепло і затишно, використовуйте пластикові вікна для їх скління. Це надійний спосіб ефективного енергозбереження, а також можливість створення нетривіального дизайну улюбленого житла.

КОТЕДЖІ ТА ЇХ ОСОБЛИВОСТІ

Котеджами є міські або розміщені в сільській місцевості будинку із земельною ділянкою невеликій площі. Вони призначені для проживання однієї сім’ї. Поширені такі будови з газобетону або дерева.

Будинок і котедж можуть мало відрізнятися між собою. Але в першому випадку, це повинно бути повністю упорядковане житло, з усіма комунікаціями. Тут також повинен бути свій упорядкований земельну ділянку. Для підтримки присадибної частини житла господарі вдаються до послуг ландшафтних дизайнерів.

ТРУДНОЩІ І ЇХ РІШЕННЯ

Процес скління житлового будинку може бути пов’язаний з рядом труднощів. Їх легко уникнути, довіривши роботу професіоналам. Найпоширенішими проблемами при виборі і установці вікон можуть бути.

 1. Вибір виробника. На ринку великий асортимент пластикових вікон різного виробництва. Це створює деяке замішання і труднощі у господарів. Звертаючись в нашу компанію, ви зможете отримати повну інформацію по продукції, яку буде засклений ваше житло.
 2. Форма отвору. Дизайнери змогли спроектувати і побудувати будинок вашої мрії, але ось віконні прорізи не скрізь стандартної прямокутної або квадратної форми. Більшість організацій працюють тільки зі стандартними вікнами. З нами у вас не виникне проблем. Ми працюємо тільки з компаніями, які готові виготовити віконні рами складних геометричних форм.
 3. Розмір. Якщо планується панорамне скління будинку або установка великих склопакетів, то постає питання складності таких робіт. Наша компанія готова виконати складне замовлення. Ми виконуємо панорамне і балконні скління в котеджах за проектом замовника і вирішуємо проблеми з установкою вікон великих розмірів.
 4. Замір. Перед замовленням склопакетів необхідно зробити виміри, щоб визначитися з розмірами рами і склопакетів. Наші майстри нададуть цю послугу безкоштовно. Вони приїдуть і визначать всі необхідні розміри, щоб не виникло непорозумінь або помилок.
 5. Надійність. Головними страхами є боязнь того, що скло лопне, і фурнітура швидко вийде з ладу. На вироби, встановлені в вашому котеджі нашими фахівцями, дається офіційна гарантія виробника.
 6. Установка. Замовивши пластикові вікна, у нас, ви отримуєте надійно і ідеально рівно виконаний їх монтаж з дотриманням норм ДСТУ. Вже через добу ви переконаєтеся в якості виконаних робіт, перевіривши їх на легкість відкриття / закриття і відсутність протягів. А в зимовий час оціните на відсутність промерзання.

ВЛАСТИВОСТІ ПВХ-СКЛОПАКЕТІВ

Щоб зробити ваш котедж теплим, затишним і красивим, необхідно встановити надійні і якісні склопакети з ПВХ-профілю. Далі докладніше розкажемо про їх будову і властивості.

Склопакет являє собою прозорий і пропускає світло компонент вікна. Він є герметичним, і може складатися з двох або більше стекол. Між ними створюється камера, що складається зі скріплених скляних листів і дистанційною рамкою з алюмінію. Пластикова рама надійно утримує конструкцію і запобігає її розгерметизацію. Однокамерні склопакети складаються з двох стекол, а двокамерні – з трьох.

 

У таблиці наведено порівняльні характеристики по тепло- і звукоізоляції склопакетів.

Тут формула склопакета – це його товщина, розписана за елементами. Наприклад, 4-12-4 вказує, що зовнішнє скло має 4 мм товщину, між стеклами камера 12 мм і друге внутрішнє скло теж 4 мм завтовшки. Тобто, мова йде про однокамерним склопакетом. Загальна товщина його вказана в дужках.

Буква До показує, що на склі нанесено прозоре світловідбиваюче напилення. Це дозволяє відображати тепло назад у приміщення, не випускаючи його назовні. Завдяки покриттю на його поверхні завжди зберігається позитивна температура і не виникає обмерзання в зимовий час. Також менше утворюється конденсат.

Якщо говорити про звукоізоляцію вікон, то вона прямо залежить від кількості камер в них, а також розмірів склопакета. Так, двокамерні пакети створюють кращу ізоляцію від сторонніх шумів. Велика відстань між стеклами в пакеті діє так само. Ефективніше буде працювати конструкція з двома камерами, які мають різну ширину, а також із стеклами різної товщини, що дозволяють уникнути резонансу в склопакеті. Вирішити проблему з шумом можна за допомогою заповнення камер аргоном, який зробить склопакет практично непроникним для звукових хвиль. Але варто враховувати, що завдяки таким маніпуляціям вікна стають значно дорожче і важче. 

Ще одним із способів звукоізоляції є застосування стекол-триплекс. Це два і більше склеєних між собою скла. Плівка, на якій вони тримаються, не дає пошкодженому склу розсипатися. Таке скло має підвищену міцність, безпекою і шумоізоляцією, що дозволяє його використовувати в пластикових склопакетах для скління будинків.

 

Ще однією перевагою установки ПВХ-склопакетів у вашому котеджі стане його термін служби і морозостійкість. Ми представляємо порівняльну таблицю, в якій вказані характеристики різних типів скління будинків.

 

ПРОФІЛЬ З ПВХ

Пластиковий профіль відрізняється по товщині, встановленої для кожного виду використовуваного склопакета. Зазвичай це значення знаходиться в межах 60-92 мм.

Усередині профіль порожнистий з перемичками, які забезпечують його жорсткість і створюють повітряні камери. Їх кількість залежить від ширини виробу. Може бути присутнім від 3 і до 8 камер в одному профілі. Інженери спеціально розраховують необхідну кількість перемичок. Камери добре зберігають тепло.

Щоб зробити профіль більш жорстким, його додатково армують. Його каркас виготовляють з оцинкованої сталі. Вибір на її користь зроблений через стійкості такого металу до температурних перепадів та інших атмосферних впливів. Армування може здійснюватися одним з трьох видів:

 • Г-подібний, при якому посилення відбувається уздовж 2-х стінок;
 • П-подібний, при якому посилюється відразу 3 стінки; 
 • Замкнуте – коли металева вставка тримає 4 стінки.

Замкнуте армування використовують для балконних вікон. П-подібний підходить для утримування стекол, висота яких до 1900 мм.

Профілі для ПВХ-вікон також мають різну товщину стінки, що розділяє їх за класами:

 • А клас – зі стінками від 3 мм завтовшки;
 • Б-клас буде мати стінки від 2,8-2,5 мм;
 • З клас складається з ненормованою товщини стінок.

З цього випливає, що ширина пластикового вікна вказує на його клас.

Виробники профільних систем виробляють заповнення від моностекла до 52 мм, це залежить від конструктивних рішень конкретного виробника. Від цього також залежить тип склопакета, який можна встановлювати. Про їх видах і характеристиках було розказано вище.

Властивості матеріалу.

 1. Для виготовлення пластикових профілів використовують білий полівінілхлорид. Він стійкий до хімічних впливів розчинників, лугів, мінеральних масел і кислот. 
 2. Такий матеріал не несе шкоду людині і навколишньому середовищу.
 3. Завдяки своїм властивостям, можна виготовляти віконні рами не тільки квадратну або прямокутну, але і круглої, аркової, трикутної і трапецієподібної форм.

ПРО ФОРМУ ВІКОННОЇ РАМИ

Зробити оригінальним своє житло можна не тільки за допомогою складних архітектурних форм. Досить підібрати нестандартні віконні рами в одному стилі з усім будовою. Це вигідно виділить його серед сотні схожих архітектурних споруд. Розглянемо форми, які можуть набувати віконні рами.

 1. Прямокутник. Це стандартна форма отвору, яка не вимагає спеціальних технологічних прийомів для його виготовлення.
 2. Трикутник підходить більше під горищні віконця або для архітектурних рішень з гострими пірамідальними формами.
 3. Трапеція може стати незвичайним рішенням, що підкреслює форму будівлі або його елементів.
 4. Коло підійде для горищного люка. Такий вид може мати трюм, якщо кімната задумана як морське судно.
 5. Овал може стати прорізом або дверима в казковий світ або частиною особливого дизайнерського проекту.
 6. Арка. Це не тільки данина середньовіччя, а й гарне втілення замкової архітектури.
 7. Багатокутні вікна також підкреслять незвичайність бачення і креативність господаря.

Можуть виготовлятися складові склопакети, які поєднують в собі кілька фігур. Для таких проектів робляться індивідуальні розробки. Складені види пластикових вікон вимагають окремої уваги. Який би не був «політ вашої фантазії», ми готові втілити мрію в життя.

ДЕКОРУВАННЯ ВІКОН

Звертаючись в нашу компанію, ви зможете вибрати профільну систему і її колір. Існує велика палітра, що дозволяє зробити будівлю унікальною і незвичайною. Реалізуємо проекти для будь-якої форми вікон і дверей, їх оформлення декоративними елементами.

 1. Шпроси. Це декоративні перегородки, які роблять стандартне велике скло більш затишним, розділяючи його на окремі сегменти. Вони також можуть передавати певний малюнок, який підкреслить окремі елементи дизайну в інтер’єрі
 2. Вітражі. Барвисті малюнки вітражів пожвавлять навіть самий сумний дизайн. Зроблять будинок неповторним і яскравим.
 3. Тонування вікон на білій основі і в масі. Ми надаємо великий вибір кольорів для рам, які допоможуть зробити ваш будинок унікальним і підкреслити гармонію кольору в інтер’єрі.

Тепер ваш котедж стане унікальним будовою, а його засклені прорізи – шедеврами дизайнерського оформлення.

НАШІ ВАГОМІ ПЕРЕВАГИ

Наша компанія готова виконати скління вашого котеджу, не залежно від складності запланованих робіт. У нас ви зможете купити пластикові вікна в Києві для свого будинку.

Перевагами нашої компанії є.

 1. Великий досвід роботи з аналогічними проектами.
 2. Беремося за найскладніші конструктивні рішення.
 3. Безкоштовний замір з виїздом нашого майстра на об’єкт.
 4. Офіційна гарантія на всі вікна.
 5. На всі пластикові вікна ціна вказана від заводу-виготовлювача.
 6. Здійснюємо демонтаж старих конструкцій і монтаж нових.
 7. Виготовлення пакетів складної геометричної форми.
 8. Встановлюємо на замовлення клієнта декоративні елементи.
 9. Великий вибір кольорів для ламінування віконної рами.

РОБИМО ЗАМОВЛЕННЯ

Заходьте на наш сайт і замовте зворотний дзвінок. Наші менеджери зателефонують вам найближчим часом і приймуть замовлення. Ви також зможете уточнити всі нюанси з виготовлення вікон та їх монтажу у зморщок, який приїде в обумовлений час.

Як тільки будуть проведені заміри і обумовлені побажання щодо конструкції і оформлення вікон, буде озвучена ціна замовлення.

Наші фахівці уважно ставляться до всіх дрібниць і зауважень клієнта. Професіоналізм кожного співробітника компанії підтверджений великим досвідом роботи в ній. У нас ви легко і швидко зможете замовити пластикові вікна для свого котеджу. Всю додаткову інформацію нададуть наші менеджери.