Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Скільки коштують металопластикові вікна, і від чого залежить ціна?

Металопластикові вікна сьогодні пропонують оптимальне співвідношення якості і ціни. Довговічність, різноманітність модифікацій і комплектацій, відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості, додаткові декоративні опції (наприклад, ламінація і шпроси) роблять металопластикові вікна ідеальним рішенням і для квартир багатоповерхівок, і для приватних домоволодінь. Оскільки заміна вікон в житло – це завжди відповідальний і хвилюючий процес, крім експлуатаційних якостей майбутньої конструкції, на перший план виходить питання – скільки коштують металопластикові вікна хорошої якості. Тим більше що ціновий розкид в різних компаніях може досягати декількох тисяч гривень на однакові, на перший погляд, рішення.

 

З ЧОГО ФОРМУЄТЬСЯ ВАРТІСТЬ ВІКНА?

Металопластикові конструкції складаються з декількох важливих елементів. Вартість заміни віконної системи формують такі складові:

  • витрати на виробництво самих вікон (профільсклопакетфурнітурні елементи, відкоси, підвіконня і т.д.);
  • особливості віконного отвору (чим більш нестандартною формою і розмірами буде віконний отвір, тим вище буде вартість);
  • демонтажні роботи та установка нового віконного блоку.

Давайте розберемо кожен пункт детальніше.

Профіль. Це ключовий елемент, від якого залежить надійність і довговічність всієї конструкції. На ринку є профільні системи як імпортних, так і українських виробників. Вибираючи профіль, кожен замовник повинен відштовхуватися від своїх цілей. Якщо ви хочете зробити холодне скління на балконі, вам цілком підійде найпростіше бюджетне рішення. Якщо ж ви шукайте дійсно теплий енергозберігаючий варіант в спальню, звертайте увагу на більш дорогі моделі. Так, наприклад, еталонним варіантом протягом багатьох років фахівці називають профілі німецької компанії Рехау.

Вибираючи профіль, звертайте увагу на такі характеристики:

  • клас А з товщиною зовнішніх стінок від 2,5 мм – це мінімізує ризик деформацій;
  • 1,5 мм армування профільної системи;
  • кількість камер (за сучасними будівельними нормами мінімальним для житла вважається 5-камерний профіль,
  • інші варіанти підходять для неопалюваних приміщень, підсобних приміщень, дач і т.д.);
  • показник монтажної глибини (також прямо впливає на теплоізоляційні властивості вікна, краще віддавати перевагам моделям з товщиною від 70 мм).

Склопакет. Вартість вікон металопластикових включає також собівартість скла. Чим більше камер (повітряних прошарків) в склопакеті – тим він дорожчий. Додаткові опції (наприклад, сонцезахисні, ударостійкі характеристики) додатково підвищують цінник.

Мінімально допустимим варіантом для житла вважається 2-камерний варіант з встановленим енергозберігаючим склом. Крім того, простір в камерах має заповнюватися інертним газом, це підвищить теплоізоляційні властивості виробу. Враховуйте, що товщина скла повинна стартувати з 4 мм.

Фурнітурні елементи. Надійні варіанти виготовляються виключно з металу з антикорозійним покриттям. У цьому питанні краще не шукати шляхи і лазівки для економії, а вибирати продукцію перевірених європейських брендів. Їх небагато, але якість такої фурнітури неодноразово перевірено на практиці і підтверджено.

ЧОМУ КРАЩЕ ВИБРАТИ КОМПАНІЮ-ВИРОБНИКА?

На вартість продукції істотно впливає компанія, якій ви довіряєте скління свого житла. З метою економії краще довіритися компанії-виробнику. Тоді ви можете розраховувати на чесну вартість без додаткових націнок. Крім того, це гарантія швидкого виробництва і дотримання всіх термінів. Великий досвід роботи на ринку дозволяє бути впевненим у якості всіх використовуваних комплектуючих: профілю, склопакета, фурнітури, аксесуарів.

Компанія «Стандарт вікна» є виробником, який дає гарантію на встановлені системи. Ми контролюємо роботу на всіх етапах: від власного сучасного виробничого обладнання (відсоток браку мінімізований) до доставки на об’єкт і установки (за монтаж відповідає бригада спеціально навчених фахівців з великим досвідом). Багато клієнтів недооцінюють важливість монтажу, це поширена помилка. Правильна установка – це запорука виконання всіх заявлених експлуатаційних функцій. Завдяки дотриманню правил на всіх етапах співпраці ми можемо давати гарантію 10 років на всі встановлені віконні системи.

Завдяки власному виробництву терміни виготовлення потрібної віконної системи максимально стискаються: для українських профілів – це 2-3 дні, для німецьких – 5 днів. Ми завжди готові допомогти з покупкою і надати клієнтам кредит. Тому питання, скільки коштують металопластикові вікна, більше не буде для вас ключовим. Ви можете вибрати профільну систему і склопакет, а про все інше подбають наші фахівці.