Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Скільки коштує ремонт у новобудові Києва у 2022 році?

 

Починати продумувати ремонт та інтер'єр, а також скільки коштує ремонт в новобудові, можна ще до покупки квартири, так як дуже залежить від того, в якому стані забудовник реалізує житло. В принципі, можна взяти квартиру з готовим ремонтом від забудовника, якщо ви готові миритися з бюджетністю інтер'єру, обмеженим вибором стилів та рішень.

ремонт у новобудові

Житло в новобудові з ремонтом має сенс брати у двох основних випадках:

 • ви хочете заїхати в квартиру одразу після покупки, без багатомісячного очікування кінця ремонтних робіт. У такому разі багато залежатиме від сумлінності забудовника. У середньому початковий ремонт виявляється дешевше на третину, ніж якщо ви замовлятимете його самостійно;
 • ви збираєтеся здавати квартиру в оренду і хочете почати отримувати віддачу відразу ж. У такому разі вимоги до якості дещо нижчі, до того ж менші витрати часу, сил і нервів на всі організаційні аспекти.

Ще один плюс готового житла – наявність конкретного відповідача, з якого можна запитати про якість ремонту та прийняти квартиру лише коли вас все влаштує. У решті випадків краще зробити хороший ремонт під себе. Залишається лише питання, в яку суму вам обійдеться цей захід.

Із чого складається вартість ремонту в новобудові?

Перше, з чого варто почати висвітлення цього питання — це з того, в якому стані ви берете нерухомість. Вона може бути виконана під чистове оздоблення, з чорновим оздобленням або в стані «коробки». Квартири взагалі без обробки коштують найдешевше, але витрати на ремонт виявляються найвищими.

Згідно з експертними думками, на вартість впливають такі фактори:

 • стан квартири;
 • абсолютно необхідна робота;
 • бажаний стандарт, що буде досягнуто після ремонту;
 • клас вибраних матеріалів;
 • які роботи виконуються і навіщо залучається спеціалізована компанія.

Іншими словами, ремонт під заселення може бути косметичним чи капітальним. Залежно від рівня витрат і матеріалів проект може бути бюджетним, стандартним або дизайнерським. Наприклад, вікна РЕХАУ в Києві обійдуться дорожче за вітчизняний аналог, але це плата за якість.

Отже, щоб порахувати, скільки коштує ремонт у новобудові, необхідно визначитись із такими аспектами:

 • обраний вами клас проекту з облаштування;
 • площа житла та кількість кімнат;
 • обсяг та складність робіт;
 • вартість будівельних матеріалів;
 • оплата послуг бригади майстрів-будівельників.

Тобто, простір для маневру є досить широким, і завжди можна підлаштуватися під наявний бюджет. Як показує практичний досвід будівельників, гарне оформлення квартири під свій смак у випадку з нерухомістю без обробки взагалі коштуватиме від 20 до 50% вартості її самої.

Які ремонтні роботи необхідно виконувати насамперед?

Упорядкування проекту та порядку його реалізації найкраще довірити професіоналам. Це важливо, адже помилки у плануванні можуть призвести до того, що роботи будуть виконані у неправильному порядку, і щось доведеться переробити, а щось просто робити наново. А це вже серйозні незаплановані витрати.

Звичайна послідовність робіт виглядає так:

 1. Заміна вікон та вхідних дверей. З цього пункту варто починати лише в тому випадку, якщо вас не влаштовують штатне скління та вхідні двері, а хочеться класні металопластикові вікна. Ці роботи дуже брудні, тому оптимально розпочинати з них.
 2. Зведення стін. Якщо ви взяли нерухомість із вільним плануванням або хочете відразу зробити перепланування, тоді саме час будувати перегородки.
 3. Прокладання інженерних комунікацій. Настав час сховати у стіни всі комунікації: електрику, водопостачання та водовідведення. Це також об'ємний фронт брудних робіт. При цьому все має бути справді продуманим і спланованим, тому що будь-які подальші зміни буде складно реалізувати. Розведення комунікацій має бути сплановане під техніку, яка буде встановлена ​​в майбутньому.
 4. Вирівнювання підлоги. Там, де це потрібно, робиться стяжка. Вона призначена для вирівнювання підлоги під матеріалами підлоги, наприклад ламінатом або кахлем. Також стяжка потрібна для того, щоб підлога різної товщини залишилася на одному рівні.
 5. Штукатурка. Найбільш трудомісткий етап — штукатурка стель і стін. Виконується вручну чи машинним способом. Цікаво, що гіпсові штукатурки при машинному нанесенні дозволяють отримати гладку, готову до фарбування поверхню без необхідності нанесення шпаклівки.
 6. Гіпсокартон та покриття. Дозволяє закінчити стіни та надати їм остаточного вигляду перед фарбуванням, або виконати будь-який інтер'єрний проект, що вимагає приховати труби або зробити архітектурні елементи. Стіни, не вкриті гіпсокартоном, можна вирівняти шпаклівкою, а після її висихання відшліфувати.
 7. Укладання плитки, керамічної та кам'яної підлоги. Ці роботи здебільшого стосуються ванних кімнат, кухонь, а іноді й коридорів. Однак буває, що стіни та підлога в житлових кімнатах також покривають плиткою. Робота йде по приміщенню з переходом від підлоги до стін.
 8. Ґрунтовка стін та перше фарбування. Стіни закінчені, прямі та відполіровані. Ви можете розпочати їх завершення. По-перше, їх треба заґрунтувати. Ґрунтовка робить основу однорідною, знижує її поглинання та покращує адгезію фарби. Робота ведеться зі стелі до стін.
 9. Настил інших підлогових покриттів. Це час для укладання паркету, ламінату, лінолеуму та будь-яких інших матеріалів.
 10. Друге фарбування. Після закінчення всіх запорошених робіт можна наносити останній, фінальний шар фарби.
 11. Установка міжкімнатних дверей та плінтусів. Коли всі мокрі роботи закінчені, можна встановлювати двері із дверною коробкою. В даний час рами конструюються таким чином, що для їх встановлення не потрібне втручання у стіну. Наприкінці також залишається монтаж плінтусів, оскільки вони підганяються під дверні коробки.
 12. Монтаж електрообладнання, побутової техніки, вбудованих меблів. Це час монтажних робіт щодо всього електрообладнання, включаючи розетки та освітлення. Тепер можна повісити бра, лампи, встановити карнизи, побутову техніку та вбудовані меблі.

Залежно від складності та об'ємності проекту конкретний перелік робіт відрізнятиметься. Однак вам це не буде мати значення у випадку, коли роботу ви довіряєте професіоналам. Єдиний нюанс, на який варто звернути увагу — якщо ви хочете зробити балкон під ключ в Києві, то його краще замовити на етапі прокладання комунікацій, щоб за раз протягнути електрику або іншу систему i в балконне приміщення.

Кошторис на ремонтні роботи в 2022

Точний кошторис проекту може становити лише компетентний спеціаліст, включивши туди вартість матеріалів, витрати на оплату послуг майстрів-будівельників та будь-які супутні витрати.

Як правило, ознайомитися хоча б приблизно з тим, скільки коштує ремонт у новобудові, можна на сайтах будівельних компаній. Але знову ж таки, це будуть лише зразкові та попередні дані. З урахуванням нестабільності курсу гривні точно оцінити витрати на матеріали, обладнання та роботу будівельників непросто.

Якщо говорити узагальнено на основі статистичних даних, то ремонт однокімнатної квартири затягне приблизно на 20-30% від ціни житла, плюс близько 10% необхідно закласти на додаткові або позапланові витрати. У разі житла, у якого дві кімнати, ціна зростає приблизно на третину. З кожною наступною кімнатою вартість зростає пропорційно.

Без закупівлі матеріалів витрати становитимуть для квартири площею:

 • 40 м2 – від 90 тис. грн.;
 • 80 м2 – від 160 тис. грн.;
 • 110 м2 – від 225 тис. грн.

Витрати на матеріали заздалегідь прорахувати практично неможливо, на жаль. Зате ви точно знатимете, скільки потрібно витратити, якщо захочете купити металопластикові двері в компанії «Стандарт вікна».

Скільки коштує проект: приблизні витрати з урахуванням подорожчання матеріалів?

Київські будівельні компанії пропонують мінімальну розцінку на проекти з урахуванням роботи та матеріалів становлять від 4 тис. грн. за квадратний метр. Але це мінімум, який включає базовий список послуг. Сюди зазвичай не входять облаштування ванни сантехнікою, встановлення міжкімнатних дверей та інше додаткове.

Якщо врахувати всі додаткові, другорядні та супутні витрати, то сума піднімається до позначки 7-10 тис. грн за квадрат і вище. Це залежить вже більшою мірою від складності проекту.