Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ШПРОСИ ДЛЯ ВІКОН В КИЄВІ

Під час оновлення житла ремонт вікон стає однією з головних цілей, оскільки саме вони завжди були найголовнішими елементами будь-якої будівлі. Тому люди витонченого смаку прагнуть надати віконним конструкціям оригінальний дизайн і зовнішній вигляд.

Саме вікна притягають погляд з боку першими, а значить в прагненні зробити своє житло помітним особливу увагу треба приділити саме цим частинам свого дому.

І ми вам в цьому допоможемо.

Для оригінальності зовсім не обов’язково використати круглі форми віконних конструкцій. Навіщо смішити сусідів? У нас є для вас витончений спосіб: для цього під час заміни або ремонту вікон можна включити до їх складу декоративні види переплетень – вони називаються шпросы. Ваш будинок не просто стане виглядати солідніше: шпросы дозволяють добитися унікального стилю і надати фасаду удома витонченому вигляду і класичним рисам.

Зацікавилися? Давайте спробуємо розібратися разом.

Декоративні види шпросов є незамінним елементом під час процесу скління сучасних і декорованих під старовину будинків. Такий вид віконних переплетень все ще мало відомий українцям, проте не варто тривожитися. Консультанти компанії “Стандарт Вікна” швидко усунуть будь-які проблеми на етапі вибору.

Все, що треба зробити, це подзвонити в нашу компанію по телефону (067) 760-66-44. Ми дамо відповідь на будь-яке ваше питання, розвіємо усі сумніви в процесі вибору і встановимо вікна за найнижчою ціною в Києві і Київській області.

Маючи власне виробництво пластикових вікон за найдоступнішою в Києві ціною, компанія надає офіційну гарантію і забезпечує виїзд того, що заміряє абсолютно безкоштовно. Значна економія ваших грошей почнеться вже на першому етапі роботи з нами.

ОСНОВНІ ВИДИ ШПРОСОВ

Итак, все по порядку. Існує ряд основних видів шпросов. Перед тим, як зробити остаточний вибір, треба самим ретельним чином звернути увагу на пластикові вікна не лише з боку зовнішнього вигляду, але і їх функціонала.

Компанія “Стандарт Вікна” має у своєму розпорядження цілий ряд різноманітних шпросов, серед яких можна провести умовне розділення по їх формі.

·    широкі,

·    вузькі,

·    прямі,

·    різьблені,

·    дугоподібні,

·    круглі.

Різноманітні фігурні елементи у вигляді сонячних і зоряних переплетень з’єднуються планками під різними видами кутів. Сектори на склопакеті можуть мати симетричну і ассиметричную форми, рівні поля, або робити ділення на різні частини маленьких ділянок практично будь-якої форми.

Велику цілісність і образ витонченого дизайну під час ремонту вікнам надають конструктивні, або розділяючі шпросы. Єдина форма дизайну дає можливість зрадити вікну завершений і особливий вид.

Зовсім нещодавно використання шпросов було потрібне зважаючи на високу вартість скла. Його монтували у віконну раму з шматками невеликих розмірів. На сьогодні такий вид використання наші фахівці задіюють рідко: ми постійно удосконалюємо наші технології.

Зараз конструктивні види шпросов застосовують лише при значних площах скління. Такі вікна мають велику масу, що провокує використання додаткових елементів кріплення.

З цією метою частини стекол вирізують і монтують окремо, з метою зниження загального навантаження. При цьому переплетення роблять з різних видів дерева, металевих і пластикових профілів, з різною шириною.

Після ремонту і заміни пластикових вікон на нові, з включенням шпросов, вони можуть мати масивні розміри. Саме габарити і визначають їх вартість. У компанії “Стандарт вікна” ціна вікон значно понижена за рахунок наявності власного виробництва. Ми виготовляємо вікна з шпросами різних видів і з декількома основними параметрами. Ці параметри включають розташування, ширину і колір шпросов.

Ось лише декілька варіантів декоративних віконних розкладок :

·    конструктивні;

·    міжскляні;

·    накладні;

·    венеціанські;

·    віденські.

Венеціанські шпроси мають репутацію самих варіативних декоративних накладок. Їх роблять з пластикових матеріалів, дерева і алюмінію. Пластини склеюють двосторонньою стрічкою, яка стійка до зовнішніх чинників вуличного середовища – сонячного світла, перепаду температур. Різні габарити венеціанських шпросов не обмежують можливість дизайнерських рішень під час заміни і ремонту вікон.

На вже готові пластикові віконні конструкції можна оформити різні візерунки венеціанських шпросов, які надалі можна демонтувати і замінити новим малюнком.

Значною перевагою венеціанських шпросов є їх невелика ціна. У нашій компанії ви можете придбати і готові рами для установки на них склопакетів.

За технологією монтажу віденські шпроси мають аналогічну технологію установки з венеціанськими і відрізняються тільки місцем розташування усередині пластикового вікна. Така можливість може створити ефект конструктивних шпросов.

При цьому ущільнюючі види прокладень мають високу надійність під час використання.

Вертикальні шпроси встановлюють всередину склопакетів в спеціально приготовані отвори в дистанційній рамці, яка має ширину 12-18 міліметрів. Пластинки скріплюють спеціально приготованим хрестоподібним з’єднанням.

Вертикальні шпросы в компанії “Стандарт вікна” користуються великою популярністю. Наші клієнти люблять їх за те, що у великому об’ємі вони можуть надати конструкції елітарному вигляду. На пластинки невеликої товщини можна наносити лаки, спеціальні плівки і декоративні накладки різних кольорів.

Накладний вид шпросів сполучають в рамку, яка встановлюється в дерев’яну раму. Із зовнішнього боку скла вона не торкається. Такий спосіб дозволяє волозі під час дощу і снігопаду без перешкод стікати по склу вниз.

Згідно основної класифікації шпросы ділять на три категорії:

· що розділяють палітурку

· декоративний або фальш палітурка

· розкладка в склопакеті

Процес вибору пластикового вікна з включенням шпросов необхідно робити на основі обліку архітектуру фасаду вашого будинку. Погодьтеся, це логічно. Їх підбір можна зробити самостійно, або за допомогою архітекторів і дизайнерів. Якщо в цьому питанні вам знадобиться наша допомога, фахівці компанії “Стандарт Вікна” завжди готові розв’язати будь-яку вашу проблему.

У нашому розпорядженні є цілий ряд комп’ютерних програм, які дозволяють створити візуальний макет і оцінити результат екстер’єру до установки пластикових вікон. Погодьтеся, це дуже зручно. Цей варіант користується популярністю, оскільки потенційні помилки і дизайнерські рішення можна відкоригувати на етапі вибору перед замовленням і ремонтом пластикових вікон і шпросов.

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Під час вибору і замовлення декорованих пластикових вікон треба звернути ретельну увагу на декілька параметрів:

·    розміри,

·    зовнішній вигляд,

·   колірне виконання,

·    розташування,

·    різні форми

У свою чергу форма також ділиться на три основні категорії, які мають конструктивні особливості і мають найбільший попит клієнтів компанії “Стандарт Вікна”.

·    пряма,

·    дугоподібна,

·    зігнута.

Під час вибору з’єднань, можна віддати перевагу малюнку, або використати прямі кути.

Важливим параметром є міцність і якість шпросов. Експлуатація декорованих елементів є аналогічною звичайним пластиковим вікнам. Проте, ви обов’язково повинні знати: накладні шпросы мають меншу довговічність використання.

Окремо варто згадати, що готові види малюнків у вікнах із скляними шпросами змінити не вийде, а значить до вибору малюнка, кольори і переплетення на етапі попереднього аналізу треба віднестися з великою відповідальністю.

НАДІЙНІСТЬ ВІКОН З ШПРОСАМИ

Надійність використання і міцність вікон зі вбудованими шпросами є важливим питанням, про яке ми завжди попереджаємо наших клієнтів. І якому слід присвятити окрему увагу. Найнадійнішими і довговічнішими є внутрішньоскляні шпроси. Це важливо відмітити окремо.

Виготовлені з дерева венеціанські шпроси необхідно періодично оновлювати, як це відбувається під час використання дерев’яних вікон. В процес оновлення входить кілька етапів:

·    перешліфовка,

·    нанесення нового шару грунтовки,

·    оновлення шару лаку.

З великою обережністю необхідно використовувати і ремонтувати ті пластикові вікна зі шпросами, які виготовлені з алюмінію. Цей вид металу в своєму розпорядженні значний коефіцієнтом розширення, внаслідок чого алюмінієві шпроси необхідно розміщувати в простір між стекол. При значних температурних режимах вони збільшуються і можуть спровокувати розгерметизацію склопакета.

Зазначена проблема є загрозою під час експлуатації вікон з віденськими шпросами, які технологічний виконані з включенням рамки з алюмінію.

Більш того, під час наклеювання на скло через значних зрушень температури, шпроси з алюмінію можуть відклеїтися. Так що скажемо прямо: алюміній краще використовувати в якості конструкційних шпросов.

ВИБІР КОЛЬОРУ

Кольорове виконання вікон зі шпросами є важливим питанням. Фахівці компанії “Стандарт Вікна” окремо попереджають: венеціанські шпроси з темних порід дерева, які наклеюються на зовнішню сторону скла, потенційно несуть небезпеку під час значних коливань температури в умовах вологості.

Наш асортимент один з найширших на ринку: ви точно будете задоволені за недостатністю майна знайдете свій колір з гами фарб:

·    темний дуб

·    золотий дуб

·    коричневий

·    білий

·    золото

У холодну пору року закачаний в склопакет газ може стискуватися і приводити до деформації скла. Внаслідок цього під шпрос може проникнути волога. Це призведе до його набухання. Пізніше, під дією сонячного світла, відновити вихідну форму шпроси не зможуть і створять на стеклах небезпечне фізичне напруження.

Саме цим викликана відсутність щільних кріплень шпросов під час установки: наші фахівці убезпечать вас від проблем і залишають зазор в 2 міліметри, заради компенсації можливих деформацій. Не переживайте, все вже враховано: ви маєте справу з кращою компанією Києва і найбільш досвідченими фахівцями.

ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬ ВІКОН ЗІ ШПРОСАМИ

Часто компанії відзначають показники опору теплопередачі склопакета. Заміри цього параметра відбуваються в центрі скла. Але досвідчені фахівці знають, що з наближенням до рамці цей параметр зменшує значення. Чому? Все просто: будь-який порушує безперервність скла елемент завжди погіршує можливості конструкції утримувати тепло.

Саме цей фізичний принцип “включається” під час використання шпросов на вікні. Цей параметр знаходиться в пропорційній залежності: чим більше шпросов у віконній конструкції, тим холоднішим вона є.

Згідно з розрахунками інженерів, вікно з включеннями шпросов зазвичай на 20% холодніше, ніж аналогічна конструкція без них. Однак окремо відзначимо: на показники опору теплопередачі впливають і матеріал, розміри і конструктивні особливості шпросов.

Більш якісні показники опору теплопередачі мають вікна з міжскляними шпросами. Вони виконані таким чином, що не стосуються стекол. При цьому вони виготовлені з металу і мають набагато більш високу теплопровідність, ніж заповнений простір склопакета газ.

Окремо варто відзначити, що наклеєні на скло шпроси не роблять істотного впливу на показники опору теплопередачі скла.

ОСНОВНІ ОБМЕЖЕННЯ

Фахівці компанії “Стандарт Вікна” накопичили величезний досвід використання декоративних конструкцій і знають кілька принципово важливих моментів. Яких саме? Звертаємо вашу увагу на важливість планувати правильні комбінації конструкції шпрос і способи відкриття вікна.

Орні конструкція відкривання вікна не накладає жодних рамок на вигляд використовуваних шпросов. Однак розсувні і поворотні конструкції вікон можуть стати проблемою. У таких випадках накладні види шпрос можуть зачепитися за укоси при відкриванні.

Погодьтеся, тут можна допустити велику помилку. Зверніться в нашу компанію і такої помилки ви зможете уникнути.

Наші майстри знають, що вікна з вбудованими шпросами більш складні під час експлуатації та чистки. При цьому, навіть якщо мешканці готові збільшити кількість часу на чистку вікон, фахівці не рекомендують вибирати венеціанські шпроси, які розташовані у важкодоступних частинах будинку.

Чому? У такому випадку процес миття вікон займе набагато більше часу і зусиль. У вікнах в важкодоступних місцях заради збереження загального стилю передбачають виконання накладних або внутрішніх шпросов, які під час експлуатації не утримують пил і набагато більш легкі в очищенні. Ми рекомендуємо надходити саме так.

ЗРОБІТЬ ВИБІР НА КОРИСТЬ ШПРОСОВ

Проведення ремонту у вашому будинку є ідеальною можливістю внести в інтер’єр і екстер’єр щось зовсім нове. Яким чином? Шляхом використання шпросов. Всі ми любимо красиві і нові рішення.

Декоративні елементи з кожним днем набирає все більшої популярності Києві. При цьому компанія “Стандарт Вікна” візьме на себе всі складнощі і допоможе вибрати ідеальний варіант для вашого житла. Ми пропонуємо найвищу якість за найменшою ціною.

Наша фірма має можливість надати шпроси для різних пластикових вікон за ціною від виробника в Києві. Всім нашим клієнтам ми надаємо стовідсоткову офіційну гарантію і абсолютно безкоштовно виправимо будь-які проблеми протягом 5 років після покупки.

Спеціаліст нашої компанії абсолютно безкоштовно приїде до вас додому, коли буде зручно вам, і зробить все виміри. Будь-яке питання може бути вирішене за допомогою консультації по телефону (067) 760-66-44. Ми перетворимо ваш будинок, заощадивши значну кількість ваших грошей.

Зробивши вибір на користь шпросов компанії “Стандарт Вікна” ви зможете радикально змінити підхід до дизайну вашого будинку, що можна легко зробити під час заміни або ремонту металопластикових вікон.