Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Рекомендації по вибору металопластикових вікон Рехау

Компанія Rehau вже протягом довгого часу впевнено утримує лідируючі позиції на сучасному ринку ПВХ систем у всьому світі. В Європі це один з найпопулярніших концернів, який працює вже більше 60 років.

 

Щоб обрати пластикові вікна Рехау, необхідно звернути увагу на кілька важливих критеріїв:

1. Застосування оригінального профілю. Як визначити, що перед вами дійсно оригінал, а не підробка? Для цього потрібно подивитися на наявність лазерного гравірування, яке зазвичай розташоване на торці конструкції.

2. Підвіконний профіль. Якщо конструкція якісна, тоді у вас не виникне жодних проблем з фіксацією відливу та підвіконня.

3. Армування. Важливий показник – це мінімум 1,5 мм. Саме за такої умови стулки навіть з часом не просядуть, і не будуть затирати при кожному відкритті. Крім того, це додаткова жорсткість для всієї віконної конструкції. При виборі конкретної моделі варто приділити увагою армуванню, яке повинно бути розташоване по всій довжині вікна. Перевірити дуже просто – враховуємо вагу моделі (підняти двостулкову модель одній людині буде досить проблематично).

4. Ущільнювальні гумки. Пластикові вікна Рехау доповнені міцним ущільнювачем, виконаним з каучуку, що гарантує якісний притиск і герметичність.

5. Укладання ущільнювального матеріалу. Матеріал повинен бути цільним на всіх кутах, а також мати оптимальний запас довжини на майбутню усадку. Це свідчить про те, що в процесі експлуатації матеріал не деформується.

З огляду на всі вищевказані особливості, користувач зможе підібрати найбільш вдалий варіант для благоустрою власного житла.

ВИДИ ПРОФІЛЬНИХ СИСТЕМ REHAU

Компанія Rehau пропонує відразу кілька видів профільних систем, які відрізняються за технічними характеристиками та цінами.

• У категорію «Економ» входить відразу кілька моделей – Euro-Design 60 і Ecosol-Design 60. Представлені конструкції мають монтажну глибину 60 мм і трикамерний профіль. З вищевказаних профільних систем виробник виготовляє віконні та балконні двері, які в повній мірі відповідають стандартним габаритам. Це відмінне рішення для нежитлових приміщень, для яких не висувають високі вимоги по шумо- і теплоізоляції.

• Категорія «Стандарт» включає в себе такі системи – Euro-Design 70, ECOSOL-Design 70 і Brillant-Design. Тут використовується п’ятикамерний профіль, а монтажна глибина становить 70 мм. За допомогою цих конструкцій вдається створити в будинку оптимальний мікроклімат, незалежно від погоди та сезону. Такі профілі активно використовуються в процесі розробки вікон, балконних і вхідних дверей для житлових будинків.

• Клас «Еліт» представлено профілем Geneo і Synego. У першому випадку монтажна глибина становить 86 мм, а в другому – 80 мм. Об’єднує ці дві моделі використання шестикамерного профілю. Такі пропозиції прийнято вважати одними з найкращих в відношенні ціна = якість.

Сучасні вікна Рехау в Києві дозволяють заощадити на опаленні в зимовий період, зберігаючи тепле повітря в житлових приміщеннях. Максимальна герметичність конструкцій виключає ймовірність проникнення холодних потоків повітря. У літній сезон в кімнаті зберігається прохолода від кондиціонера.

ПЕРЕВАГИ ПРОФІЛЮ REHAU

Вибір продукції Rehau – це вибір, зроблений в сторону якості ітанадійності. Сучасні вікна Рехау поєднують в собі німецьку якість, міцність і оригінальні форми, що робить їх неймовірно популярними і затребуваними в багатьох європейських країнах.

Основні переваги багатого модельного ряду:

• Величезна кількість форм. За бажанням клієнта розробники можуть виготовити моделі трикутної, овальної, круглої, трапецієподібної або стандартної прямокутної форми. Це дозволяє в повній мірі задовольнити основні вимоги клієнтів, що бажають створити креативний дизайн кімнати.

• Великий вибір колірних відтінків. До уваги покупців запропоновано кілька класичних кольорів. В якості додаткових пропозицій клієнт зможе замовити спеціальне декоративне покриття, яке є високоякісною імітацією різних натуральних матеріалів.

• Міцний профіль, який не піддається деформації і може експлуатуватися при різних температурних показниках.

• Система має простий і зрозумілий монтаж, а також тривалий експлуатаційний термін.

• Пожежна безпека. Кожна з представлених моделей виконана з матеріалів, що не піддаються моментальному займанню, а також наділені особливістю самозгасання.

• Екологічність. Профіль виконаний з екологічно чистих матеріалів, які не мають в своєму складі токсичних компонентів.

Щоб купити пластикові вікна Рехау, важливо враховувати всі перераховані вище переваги конструкції, які позитивно позначаються на виконанні монтажних робіт.

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ПРОФІЛЬ REHAU НА ПІДРОБКИ

Створити підробку віконного профілю Rehau досить складно, не маючи в розпорядженні подібних матеріалів і устаткування. Однак багато компаній, окрилені успіхом даного бренду, намагаються видати власний товар під чужим ім’ям.

Компанія Rehau приділила особливу увагу цьому питанню і розробила надійну систему захисту продукції:

• Перед покупкою потрібно запросити сертифікат Rehau у магазині, в якому здійснюється купівля. Справжність сертифіката можна перевірити ще раз на офіційному сайті Рехау.

• На торці стулки є гравіювання – найменування бренду.

• На зовнішній стороні конструкції є плівка, на якій також зазначено назву компанії.

• Всередині віконної конструкції є серійний номер продукції. Перевірити його справжність можна, зателефонувавши за номерами телефонів вказаними на офіційному сайті Rehau.

Деякі продавці використовують оригінальний профіль Рехау, але доповнюють його підробленою фурнітурою, що помітно знижує загальну вартість продукції. Щоб не попастися в пастку фірм-шахраїв, рекомендується обирати і купувати продукцію безпосередньо в компанії Rehau або ж замовляти в сертифікованих компаніях, які виконують роль партнера даного бренду.