Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Різновиди класу профілю ПВХ

Металопластикові вікна вважаються найпопулярнішим видом скління. Саме їх вибирають для установки в квартирах, офісах, на підприємствах, в навчальних закладах і навіть в торгових центрах. Вони допомагають підтримувати оптимальний мікроклімат усередині приміщення, незалежно від пори року, а також володіють звуко- і теплоізоляційними властивостями. Клас профілю ПВХ — те, що забезпечує високу якість конструкції. Тим, хто вперше зіткнувся з вибором таких вікон, слід знати, що не всі моделі забезпечують однаковий рівень надійності і жорсткості установки.

профили пвф

На які параметри пластикового вікна впливає клас профілю?

У зв'язку з тим, що користувачі металопластикового виду скління стали скаржитися, що воно не виправдовує їх очікування, виникла необхідність виділити кілька груп виробів згідно з європейським стандартом якості RAL. Так, було виділено три основні профільні системи: А, В, С. Кожна з них має набір певних характеристик, а саме товщиною внутрішніх і зовнішніх стінок, які відображають реальні споживчі властивості. Так, знаючи клас профілю ПВХ, можна найбільш точно самостійно визначити, яка конструкція краще.

Від нього залежать такі властивості:

  1. Теплозберігаючі ефект. Вже давно доведено, що якісні склопакети здатні знизити до 50% втрати тепла. А це означає, що приміщення буде потребувати меншої інтенсивності роботи опалювальної системи. За рахунок цього з'являється можливість заощадити витрати на оплати комунальних послуг.
  2. Міцність. Досить важливий критерій при виборі скління, так як не кожна конструкція здатна витримувати однакові навантаження. Можна виділити багато різних ситуацій, коли варто враховувати жорсткість. Наприклад, будинок розташований в безпосередній близькості із залізницею. Однозначно, вібрації будуть негативно позначатися на стабільності рами. Тому важливо, щоб вона володіла показниками жорсткості, що перевищують типові.
  3. Довговічність. Товщина вікна ПВХ безпосередньо відображає, наскільки добре конструкція буде протистояти пошкодженням, негативному впливу вологи, прямим сонячним променям і перепадам температури.
  4. Звукоізоляція. Живете поблизу дороги або набридли галасливі компанії, які проводять вечори під вашими вікнами? Про все це можна забути, якщо придбати моделі з широкою рамою, яка ефективно поглинає звук, що виходить ззовні.

Характеристики ПВХ-профілю класу А

Цей різновид вікон вважається найбільш надійним, а все тому, що конструкція відрізняється найтовстішими внутрішніми і зовнішніми стінками. Щільність перших повинна бути не менше двох з половиною міліметрів, а друге — 2,8 мм. За рахунок цього виробу стандарту А можна вибирати не тільки в якості звичайного скління, але і для панорамного. Зверніть увагу, що для того, щоб віднести модель до певного класу профілю ПВХ, товщина каркаса повинна відповідати відразу двом критеріям. Це означає, що якщо хоча б внутрішня стінка має товщину 3 мм, то такі вікна не можна віднести до групи «А».

Природно, що дані вироби — найбільш дорогі. Тому замовник хоче знати, що дають пару зайвих міліметрів і за що він переплачує. Почнемо з того, що збільшена товщина стінок рами забезпечує максимально довгий термін служби, який становить майже 50 років. Це можливо за рахунок того, що товсті стінки мають широку площу для зварювання, тому їх простіше зварювати. В результаті шви виходять щільними і акуратними. Це забезпечує стійкість до високих механічних навантажень і запобігає обвисанню внаслідок будь-якого роду коливань. Ремонт вікон класу А — це велика рідкість. Конструкція не піддається таким негативним явищам, як постійні скачки температури і підвищена вологість. Вона не є сприятливим місцем для розмноження цвілі, що добре позначається не тільки на загальному терміні придатності, а й на мікрокліматі приміщення. Також не можна не згадати такі позитивні якості класу А:

  1. Надійна фіксація фурнітури. Товсті стінки забезпечують щільне кріплення всіх кріпильних елементів. Тому конструкція не видає сторонніх скрипів, що не розхитується від частого відкривання і закривання, а також не вимагає постійного регулювання.
  2. Ефективна тепло- і звукоізоляція. Завдяки хорошим зварювальним швам віконна рама не пропускає навіть сильні пориви вітру і не дає теплу покидати приміщення. Ущільнені стінки добре пригнічують сторонні шуми з вулиці.

Такі металопластикові вікна підходять тим, хто потребує вироби з підвищеними якісними характеристиками. Наприклад, жителі населених пунктів з високою вологою або холодним, суворим кліматом. Також власникам квартир, будинків, що знаходяться в безпосередній близькості до аеропорту, залізничного-вокзалів, дороги.

Характеристики ПВХ-профілю класу В

Це проміжний варіант, який вибирають в умовах обмеженого бюджету. Їх головна перевага — це доступна ціна при порівняно непоганих споживчих показниках. Термін «порівняно» має на увазі, що моделі стандарту В на двадцять п'ять відсотків поступаються в плані довговічності, і на двадцять — гірше проявляють стійкість до механічних навантажень, ніж аналоги з А-групи. Також слід зазначити, що не занижені показники звуко- і теплоізоляційних властивостей. Тому установку пластикових вікон категорії В вибирають для дачі або виробничих приміщень, коли якість стоїть не на першому місці. Згідно зі стандартами RAL, товщина зовнішньої стінки повинна бути як мінімум 2,7 мм, а внутрішній — два міліметри.

Характеристики ПВХ-профілю класу С

Ця група виробів відноситься до економ-варіанту. Вони не відрізняються хорошими споживчими показниками, тому їх переважно вибирають для установки в місцях, де немає потреби в високому рівні надійності, тепло- і звукоізоляції, наприклад, тимчасові споруди, гаражі або склади.

Камерність і ширина ПВХ-профілю

Ширина рами і кількість камер всередині неї — ще два критерії, що впливають на якість скління. По суті, ці два поняття мають зв'язок і не можуть оцінюватися окремо. Чим ширше профіль, тим більше повітряних відсіків всередині поміщається. Саме вони відповідають за таку важливу характеристику металопластикових вікон, як звуко- і теплоізоляційні властивості. Тому слід розібратися, скільки взагалі камер існує і що вони дають.

Виділяють наступні моделі:

  1. Одно або двокамерні. Ця категорія призначена для скління квартир, приватних будинків і інших приміщень, які розташовані в південному кліматі, так як вони погано справляються з утриманням тепла.
  2. Трикамерні. Їх ширина становить 58-60 мм. Їх можна вибирати, якщо ви проживаєте в регіонах з м'якою зимою, де температура повітря в найхолодніші дні не перевищує — 15 градусів. Дані конструкції хоч і мають теплоізоляційний ефект, вони не витримають надто сильних поривів вітру та низької температури.
  3. Чотирьох- і п'ятикамерні. Товщина віконної рами становить близько 70 мм. Скління цим видом забезпечує високий рівень теплоізоляції навіть при температурі -30 градусів. Тому для жителів регіонів, де зими холодні і вітряні — моделі на 4-5 камер стануть ідеальним рішенням.
  4. Шестикамерні. Ці вироби краще всіх утримують тепло, незалежно від погодних умов, так як товщина профілю досягає 90 мм. Єдиним їх недоліком є ​​дорожнеча.

Найбільшою популярністю користуються 3-5 камерні конфігурації. Вони є чимось середнім між доступною ціною і хорошими теплоізоляційними властивостями. Варто відзначити, що на те, наскільки ефективно скління зберігає тепло, впливає і товщина скла, а також ущільнювачі для пластикових вікон. Тому при підборі певної моделі варто враховувати всі елементи конструкції в сукупності.

Тепер ви точно знаєте, від чого залежить якість євровікон і можете ретельніше аналізувати обіцянки установників. З огляду на всі параметри, можна підібрати оптимальний варіант, виходячи з власної ситуації.