Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Правильна установка пластикових вікон

Сучасні пластикові вікна стали не просто важливим атрибутом комфортного життя, а однією з найголовніших складових будь-якої сучасної квартири. Зараз вікна з ПВХ і багатокамерними склопакетами стали нагальною потребою в кожній квартирі в галасливих населених пунктах і холодних кліматичних умовах. 

 

Однак установка в квартирі пластикових вікон є вкрай складним і копіткою справою. Будь-, навіть найменший недолік може привести серйозних проблем і втрати вікнами їхніх прямих функцій захисту від протягів, холоду, вуличного шуму і пилу.

При цьому приймати рішення про встановлення нових вікон потрібно з урахуванням всієї інформації про компанії, яка буде займатися проектом установки конструкцій у вашій квартирі.

В процесі виборі фірми необхідно звернути особливу увагу на величезну кількість важливих деталей. У той же час не варто лякатися: ризик можна усунути шляхом замовлення металопластикових конструкцій в нашій фірмі, яка професійно займається цим вже більше 15 років.

Будь-яка розсудлива людина не стане сперечатися про переваги нових вікон зі склопакетами у ставленні до старих віконних систем. Установка металопластикових вікон забезпечить вам надійний захист від холоду і герметизує приміщення.

Переваги пластикових вікон всім давно відомі, а значить зараз краще сконцентруватися на виборі фірми і правильній установці пластикових вікон у вашій квартирі. Купівля металопластикових вікон для вашого житла є вкрай відповідальним кроком вже лише з тієї причини, що вони прослужать вам декілька десятків років.

Точно обраний тип конструкції вікна зможе не тільки зберегти тепло всередині вашої квартири, але і значно змінити інтер’єр, що необхідно враховувати перед придбанням пластикових вікон.

УСТАНОВКА ВІКОН І СКІЛЬКИ ВОНА КОШТУЄ

Нижче ми розповімо вам про головні нюансах, які дозволять не тільки зберегти ваші кошти, а й час. Що важливо для кожного з нас.

Співробітники нашої фірми зможуть проінформувати вас по телефону 067 760-66-44. Телефонуйте нам прямо зараз.

ОСОБЛИВОСТІ УСТАНОВКИ ВІКОН ПВХ

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні можливістю вибрати час установки вікон, то оптимально зупинити свій вибір на теплих місцях року, орієнтуючись на час з травня по вересень. Однак в різних випадках монтаж необхідно провести в холодні місяці, наприклад, в разі переїзду в новий будинок.

Але це не стане проблемою, а в деяких випадках може обернутися перевагою. Чому? Попит на пластикові вікна взимку падає, а значить, ви не тільки швидше отримаєте результат, але і зможете заощадити на сезонні знижки. Наші фахівці завжди попереджають, що неправильна установка може мати серйозний вплив на якість виконаної роботи і вплинути на характеристики встановлених вікон.

Основні етапи в процесі установки вікон включають:

 • Вимірювання віконних прорізів
 • Демонтаж старих вікон
 • Підготовка віконних прорізів
 • Установка нових металопластикових вікон.

На першому етапі фахівці нашої компанії приїдуть для замірів в вашу квартиру. Окремо відзначимо, що виїзд заміряють до вас в нашій компанії є абсолютно безкоштовним. На місці фахівець оцінить масштаб роботи, тип стін і їх товщину, а також дасть перші поради з приводу вибору металопластикових конструкцій.

Компанія «Стандарт вікна» має репутацію провідного виробника вікон і має в своєму розпорядженні власним виробництвом. Цією перевагою можуть похвалитися не всі компанії. Саме ця якість багато в чому зумовлює блискучий результат: ми несемо повну відповідальність за виробництво і установку вікон у вашій квартирі на всіх етапах виконання роботи.

Після зняття замірів фахівець нашої компанії передасть інформацію на виробництво, і ваші майбутні вікна незабаром будуть готові.

Цей етап має величезне значення і повинен виконуватися фахівцями найвищого рівня. Якщо на цьому етапі недобросовісної компанією буде допущена помилка, то нові вікна банально можуть не увійти в отвір або вийти значно меншого розміру.

Це безпосередньо вплине на результат і, звичайно, засмутить вас. Щоб уникнути таких проблем, потрібно звертатися в компанії з солідною репутацією і самими кваліфікованими робітниками.

Ми завжди несемо повну відповідальність за результат.

ДЕМОНТАЖ ВІКОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

На другому етапі починається повний демонтаж старих віконних конструкцій у вашій квартирі. Наші майстри розпиляють стару конструкцію і зроблять очистку отвору аж до бетонного або цегельного підстави рами.

Після цього відбувається грунтовка поверхні укосів, в які буде вмонтована нова рама. Після повного очищення поверхонь від будівельного сміття і пилу почнеться підготовка профілю до монтажу.

Неякісна підготовка отвору вкрай типова для дилетантів: якщо ви хочете, щоб віконна конструкція прослужила вам довго, заздалегідь розмовляйте з монтажною бригадою про те, яким чином отвір буде підготовлений до установки.

Однак краще перестрахуватися і довірити роботу професіоналам, які є в наявності компанії «Стандарт вікна».

ФІКСАЦІЯ ВІКОННОЇ РАМИ

На наступному етапі відбувається фіксація віконної рами в отворі. І тут є кілька важливих нюансів. Кріплення проводиться за допомогою спеціальних анкерних пластин.

Проводити свердління профілю наскрізь вкрай не рекомендується, оскільки це може порушити герметичність внутрішньої порожнини профільної системи і спровокувати корозію і навіть руйнування вашого вікна.

На наступному етапі відбувається герметизація устаткування, що монтується вікна. Простір між пустотами заповнюють монтажною піною. Одна з головних цілей – проведення теплоізоляції. Крім того, після затвердіння піна забезпечує додаткову фіксацію вікна.

Хороші види пен після придбання твердої форми стають щільними і дрібнопористими. В процесі робіт фахівці компанії «Стандарт вікна» використовують найякісніші і перевірені види пен, які мають кращу репутацію на ринку.

Не менш важливо і те, щоб шов після установки вікна заповнювався піною в правильній послідовності. Необхідно заздалегідь очистити від пилу і провести зволоження поверхні, оскільки для хороших результатів при використанні піни наявність вологи обов’язково.

НА ЩО ЩЕ НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИ УВАГУ?

Стандартною процедурою є монтаж відливів одночасно з встановленням металопластикових вікон. Відливи повинні монтуватися так, щоб виключати затікання води після опадів. Гарантувати герметичність можна після ретельної підгонки відливу з урахуванням форми стін і правильних конструктивних рішень. Які саме? Наприклад, широкі відливи потрібно закріплювати по периметру відразу в декількох місцях, щоб виключити стукіт і вібрацію при сильних поривах вітру.

Ми також можемо запропонувати наявність шумопоглинаючих матеріалів і кілька варіантів вирішення проблеми за допомогою заповнення пустот монтажною піною.

Монтаж підвіконь може проводитися разом з встановленням металопластикових вікон, однак може бути зроблений і згодом. Так як підвіконня розташовується всередині вашої квартири, то помилки при установці несуть меншу загрозу для довговічності ваших вікон.

УСТАНОВКА ПІДВІКОННЯ

Якісна установка підвіконня на цьому етапі значною мірою спровокує те, наскільки добре і гармонійно буде виглядати робота в цілому, і як зручно буде відбуватися експлуатація нових вікон.

Важливо відзначити, що сам підвіконня не повинен повністю перекривати радіатор, який розташований під ним.

Окремо хочемо попередити вас про те, що навіть якщо всі комплектуючі і самі вікна виконані якісно, ​​це ще не гарантує їх якісну установку.

ВАЖЛИВІСТЬ КВАЛІФІКОВАНОГО ПЕРСОНАЛУ

Хороші вікна самі по собі не зможуть забезпечити необхідні вам результат, комфорт і затишок в домі. Досвідчені і точні майстра є обов’язковою умовою реалізації та установки ПВХ профілю в вашій квартирі.

Недосвідчений і не має необхідної кваліфікації персонал може зіпсувати процес установки вікон і створити для вас цілий ряд великих проблем.

Описані в нашій статті поради можуть допомогти вам уникнути поширених помилок. Проте ідеальним варіантом для вас стане замовлення вікон і подальша їх установка за допомогою фахівців компанії «Стандарт вікна».

Таким чином, ви будете позбавлені будь-яких ризиків і втрати своїх грошей.

Шахраїв розвелося дуже багато: цих фірм на ринку величезна кількість. Тому не робіть поширених помилок: довірте процес працівникам нашої компанії і ви будете захищені від недобросовісних фірм і шахраїв.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте стовідсоткову гарантію, вона буде діяти протягом 5 років з моменту установки. Ви будете повністю захищені від будь-яких, самих неприємних проблем.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ УСТАНОВКА ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Загальна ціна на установку металопластикового вікна складається з декількох компонентів, кожен з яких має власну вартість.

Вартість монтажу віконної конструкції визначається:

 • складністю монтажних робіт у вашій оселі,
 • особливістю віконної конструкції,
 • класу моделі профілю,
 • фурнітурою,
 • наявністю додаткових аксесуарів,
 • кількістю і розміром віконної конструкції,
 • типом і формою вікон ПВХ

Існує ще кілька важливих факторів, які можуть змінити вартість монтажних робіт. Більш дорогі варіанти включають затемнені та ударостійкі скла.

Монтаж глухих вікон буде коштувати дешевше, ніж орних. У свою чергу, распашное обійдеться вам дешевше ворітної-відкидного. При цьому вартість монтажних робіт знаходиться в прямій залежності від класу в конструкції вікон.

У нашій компанії ми виділяємо три таких класи: еліт, стандарт і економ.

Залежно від складності описаних етапів у вашій оселі ціна на послугу може варіюватися. Також на вартість може вплинути необхідність підйому металопластикових вікон на високі поверхи і конкретної складності з установкою в вашій квартирі.

Для отримання детальної інформації від наших консультантів ви можете зателефонувати номеру (067) 760-66-44.

Однак без зайвої скромності варто відзначити, що ми надаємо можливості для покращення якості вікон по найдешевшою в Києві вартості.

Ризики зробити вибір на користь невідомого виробника не виправдані і можуть обернутися великими втратами в самому найближчому майбутньому.

Компанії з серйозною репутацією, такі як фірма «Стандарт вікна», повністю убезпечать вас і заощадять ваші гроші.

Ремонт завжди може надати чудову можливість зробити ваш будинок ще більш комфортним і затишним. Компанія «Стандарт вікна» на правах виробника гарантує ідеальну якість і вартість на пластикові вікна в Києві та Київській області без божевільних накруток.

ЯК ПІДСУМКІВ

Для кожної української сім’ї затишок і тепло житла є фундаментом щасливого життя, тому найкомфортнішим умов люди намагаються приділяти якомога більше уваги.

Металопластикові вікна міцно увійшли в наше життя і є захисною перешкодою, яка створює комфорт і може убезпечити ваш будинок. Процес установки пластикових вікон є вкрай складною і кропіткою роботою, яка вимагає найсучасніших підходів, обладнання та наявності виробничих ліній.

Ви можете спробувати встановити пластикове вікно самостійно, знайти компанію навмання, або звернутися до професіоналів.

З точки зору свого досвіду ми рекомендуємо вам не ризикувати своїм часом і грошима і звернутися в компанію «Стандарт вікна». Ми швидко і якісно виконаємо всі види робіт з виробництва та встановлення вікон у вашій оселі.

Зробіть перший крок і зателефонуйте в нашу компанію по телефону (067) 760-66-44. Результатом ви будете повністю задоволені – гарантуємо!