Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА: ПЕРЕВАГИ, ПОРІВНЯННЯ БРЕНДІВ, ЕТАПИ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Пластикові вікна в Києві від компанії «Стандарт Вікна» – це гарантія високої якості, надійності і тривалої експлуатації. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, що задовольняє потреби кожного покупця. В результаті оцінити всі зручності можуть великі будівельні компанії і звичайні покупці. Наші продавці-консультанти розкажуть про основні технічні характеристики кожної з нас цікавлять вас моделей.

ЧОМУ КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ НАС

Наша компанія націлена на тривалу співпрацю, поповнюючи власну клієнтську базу новими замовниками. У список наших основних переваг, включені такі аргументи:

1. Всі пластикові вікна в Києві виготовляються на нашому власному виробництві.

2. Понад 16 років практики і напрацьований досвід.

3. Виготовлення металопластикових вікон під замовлення, після зроблених вимірів віконного отвору.

Перш ніж придбати пластикові вікна, вам необхідно визначитися:

● з варіантом з представленого асортименту;

● з колірною гамою;

● зі склопакетом;

● варіантом відкривання / закривання вікна і можливістю поставити його на провітрювання;

● з додатковими комплектуючими (москітні сітки, дитячими замками, гребінками і іншим).

Основні етапи оформлення замовлення

Замовити пластикові вікна в Києві може кожен бажаючий. Але, перед цим, слід дізнатися більше про етапи оформлення замовлення і, безпосередньо, самій установці конструкції.

1. Проведення вимірів. Технічний фахівець виїжджає на об’єкт, щоб заміряти конструкцію, провести технічну консультацію. Визначитися з роботами до проведення скління, наприклад, тип профілю і варіанти відкривання стулки.

2. Проводиться розрахунок підсумкової вартості.

3. Укладається договір.

5. Замовлення доставляється до місця призначення.

6. Виконується демонтаж і наступний монтаж вікон.

Підсумкова ціна і фактори, що впливають на загальну суму

Найчастіше цінова категорія може збільшуватися і зменшуватися в залежності від деяких факторів. Що дозволяє заощадити:

● обраний профіль і його відтінок кольору;

● тип відкривання і якість фурнітури;

● колірна гамма і технічні характеристики підвіконь;

● наявність додаткових властивостей у склопакета, вони бувають таких видів, як триплекс, тонування, шпроси і інші;

● наявність додаткових елементів: москітна сітка, замки, захист від дітей;

● наявність чвертей у віконному отворі; часто може знадобитися розширювач профілю в висоту або ширину;

● тип системи (вхідні дверна або стандартна віконна профільна, еркер, балкон);

● на якому поверсі розташована квартира; в умовах сильних поривів вітру, потрібно підібрати моделі на посилена армуючої і подвійному склопакеті.

Порівняння кращих віконних профілів

Найменування Особливості
Rеhau Є лідером продажів. Продукція характеризується гідною якістю.
Salamander Представлені вироби мають преміум якість, займає верхній рядок рейтингу кращих віконних профілів.
OpenTeck Висока якість, демократична вартість.
WDS Вікна з ПВХ є одними з найбільш затребуваних в Україні, а преміум сегмент відомий в 15 країнах світу.

 

Переваги звернення в компанію

Компанія «Стандарт вікна» вже тривалий період часу знаходимося на ринку замовлень пластикових вікон в Києві. Працівники підприємства постійно підвищують рівень своєї кваліфікації. До основних переваг фірми відноситься.

1. Надання стовідсоткової гарантії і безкоштовної регулювання. Можете бути впевненими в тому, що виріб буде справно функціонувати. При будь-яких несправності ми готові надати вам свою допомогу.

2. Ціни на покупку пластикових вікон в Києві. Підтримуючи співпрацю з популярними компаніями-виробниками – Rehau, Salamander, OpenTeck, WD, ми пропонуємо демократичну цінову політику.

3. Широкий вибір. У нас ви можете купити вікна в Києві різної конструкції, з фурнітурою відомих брендів і з широкою палітрою кольорів.

4. Мінімальний термін обробки замовлення. За рахунок автоматизованого виробництва вікна виготовляються від трьох до десяти робочих днів, крім ламінованих вікон, тоді термін виготовлення може становити два тижні.

5. Наявність мобільного офісу. Покупець отримує відповіді на питання, що цікавлять його питання від провідних фахівців. Також можете дізнатися про оформлення документів, не виходячи зі свого будинку.

6. Велика кількість позитивних відгуків. Всі клієнти сміливо рекомендують нас своїм родичам і друзям.

Детальна інформація про бренди

Ми співпрацюємо з багатьма відомими брендами і займаємося продажем пластикових вікон в Києві. Прийшов час розібратися з тим, що вони з себе представляють.

Найменування бренду опис продукції
Віконні профілі Rehau Німецький виробник має прекрасну якість, естетичний вигляд і доступну вартість. Ціна середнього сегмента, а якість висока. У продажу запропоновані профільні підсистеми преміум класу, які вироблялися із застосуванням інноваційних технологій.
WDS Українська вітчизняна компанія. Застосовується перспективна система полівінілхлориду.
Виробник Саламандер Німецька продукція елітного преміум класу. За весь час існування отримує знак найвищої якості – Люкс. Такі вікна відносяться до сегменту «А», про що свідчить їх підвищена вартість.
Виробник віконних профілів Виндом Український бренд, який недавно з’явився на ринку продажів. Відрізняється високим рівнем якості, низькими цінами, хорошими технічними характеристиками.
Марка Decco Польський виробник, що випускає високоякісну продукцію, виготовлену з полівінілхлориду. Ви можете купити вікна в Києві від цього виробника за розумними цінами.
Вікна від компанії OpenTeck Найбільший виробник з України, який пропонує якісні віконні профілі, підвіконня, відливи, додаткову комплектацію до них.

 

РІЗНОВИДИ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Перш ніж придбати пластикові вікна в Києві, необхідно детально дізнатися про всі їх видах.

1. За кількістю стулок:

● якщо мова йде про невеликі вікнах (1,5 * 1 м), тоді однієї стулки буде досить;

● вікна великих габаритів укомплектовані двома стулками;

● трьома стулками комплектуються широкі, високі вікна, габарити яких дозволяють застосовувати величезні склопакети.

2. За типом відкривання:

● глухий принцип – коли склопакет знаходиться в рамі в нерухомому положенні. Головним недоліком є ​​неможливість дістатися до зовнішнього вікна. Єдиною перевагою зазвичай вважають низьку вартість на виготовлення і на інсталяцію;

● поворотні стулки – відкриваються всередину кімнати по вертикальній осі. Купити вікна в Києві даного типу – правильне рішення для тих, хто хоче замінити дерев’яні вироби на сучасні конструкції. Вони практичні, комфортні у використанні і догляд за ними не представляє ніяких труднощів;

● відкидні стулки – вікно відкривається частково. У процесі відкривання верхня частина конструкції зміщується всередину, а нижня – фіксується на горизонтальній осі. Це нескладний механізм трансформації, який зручний при провітрюванні кімнати;

● комбіновані стулки або поворотно-відкидні. Найскладніша конструкція, яка є самою комфортною в експлуатації. Це підтверджує її широке поширення. Модель укомплектована складної фурнітурою, за допомогою якої вдається відкидати верхню стулку або ж відкривати її всередину приміщень.

3. Кількість камер в склопакеті. розрізняють:

● однокамерное. Легко здогадатися, що подібні вікна передбачають подвійне скло, усередині якого утворюється одна камера;

● двокамерну. Головна відмінність полягає в потрійному склі і подвійний камері всередині склопакета;

● три камери. Принцип виготовлення повністю схожий з двома попередніми варіантами.

  5. На теплоізоляційні властивості вікон, виконаних з полівінілхлориду, впливає точне число камер. У нас найчастіше замовляють пластикові вікна в Києві з двох або трехкамерной конструкцією з урахуванням призначення і кліматичної зони. Найчастіше встановлюються профілі з підвищеним ступенем надійності і якісність. Таке рішення обумовлюється побажаннями замовників.

4. Форма пластикових вікон:

● прямокутна форма. Це стандартний, загальноприйнятий варіант. Його часто можна зустріти у всіх будинках. Форма спочатку проектується, а потім інсталюється в більшості житлових будинків та невеликих офісних компаніях;

● арка, трапеція, форма трикутника, полуарка, коло, багатокутник. Завдяки сучасним технологіям, надають можливість створити вікно будь-якої форми за індивідуальними ескізами. Зважайте на те, що замовити пластикові вікна в Києві унікальної форми обійдеться вам набагато дорожче, ніж стандартний прямокутний варіант. Конкретні розміри вартості безпосередньо залежать від ступеня складності виконання робіт, витрат часу і ресурсів. Іноді, для коректного запуску в роботу потрібна наявність шаблону;

● складна конструкція в поєднанні з термокомпенсатором і розширниками – еркери, лоджії, балкони різних форм – Г-образні, П-образні, закруглені, французькі балкони і т.д.

Вищевказана класифікація говорить про можливе розмаїтті подібної конструкції. Бажаючі можуть купити вікна в Києві підходящої форми, яка підійде саме для їхнього будинку.

ВИБІР ПРОФІЛЬНОЇ СИСТЕМИ

Вибираючи профільну систему, часто віддають перевагу профілем з полівінілхлориду. Цей критерій має прямий вплив на якість конструкції. При бажанні вибрати високоякісний виріб необхідно врахувати ряд особливостей. А саме:

● число камер в системі, а також ущільнювачів контурів. Це позначиться на теплоізоляції і звукоізоляції;

● присутність / відсутність армованих елементів, а також товщина армування. Цим обумовлюється рівень надійності і захисту від пошкодження сильним вітром;

● монтажна глибина. Таким чином, визначається висока міцність. Стає відомо, яка товщина склопакета підходить в тому чи іншому випадку;

● товщина зовнішніх стінок профілю;

● бренд. Рекомендується купувати вироби від відомих брендів, які будуть гарантувати вам довговічність використання і якість. У вас є можливість замовити пластикові вікна в Києві від будь-якої компанії, зі стовідсотковою гарантією.

Після визначення всіх зазначених чинників варто врахувати вартість. Запам’ятайте, що дешеві профілі володіють:

● найменшим числом камер в профілі;

● найменшою монтажною глибиною і товщиною зовнішніх стінок профілю;

● сумнівним, чи не презентабельним дизайном. Покупець може добре заощадити і отримати неякісний виріб. Цей варіант підходить тим, для кого естетика і якість не має значення.

Популярна профільна система, яку можна купити в Києві у нас – це Rehau. Нагадаємо, що це відомий німецький виробник, який має великий досвід. Особливим попитом користується профіль з трьома або п’ятьма камерами. Монтажна глибина варіюється від шістдесяти до сімдесяти, а в преміум сегменті до вісімдесяти шести міліметрів. Товщина армування починається від півтора міліметрів.

ВИБІР СКЛОПАКЕТА

Склопакет – ще один важливий елемент виробів. Відповідає за здатність пропускати сонячні промені, забезпечує захист від протягів, сторонніх звуків, УФ-променів. Дуже важливо визначитися, скільки камер повинно бути. Найпопулярніші пластикові вікна в Києві з однією або двома камерами. Більше кількість камер свідчить про збереження більшого тепла. Тому потрібно пам’ятати про основні вимоги теплоізоляції для кожного приміщення.