Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА: ПЕРЕВАГИ, ПОРІВНЯННЯ БРЕНДІВ

Сьогодні існує величезна різноманітність різних брендів, які виготовляють пластикові вікна в Києві. Кожна компанія надає широкий асортимент продукту, що задовольняє всіх покупців. Не тільки будівельні компанії, але і звичайні люди змогли оцінити всі зручності. Тут ми розберемося в кращих виробниках. Крім того, ви дізнаєтеся про всі позитивні і негативні сторони цієї конструкції.

ВИБІР КОМПАНІЇ ПО ВИГОТОВЛЕННЮ ВІКОН

Вибираючи відповідну компанію для тривалої співпраці, варто пам’ятати, що кожна фірма є важливою ланкою в ланцюжку виробництва віконних конструкцій:

1. Компанія-виробник, яка займається виготовленням профілю, склопакетів, віконної фурнітури та інших елементів і деталей, з яких виходить повноцінне вікно.

2. Заводи, які займаються складанням металоконструкцій. Саме тут пластикові вікна в Києві набувають «товарний вигляд» і можуть бути відправлені кінцевому споживачеві.

Перш ніж придбати пластикові вікна, вам необхідно визначитися:

● з варіантом з представленого асортименту;

● з колірною гамою;

● зі склопакетом;

● варіантом відкривання / закривання вікна і можливістю поставити його на провітрювання;

● з додатковими комплектуючими (москітні сітки, дитячими замками, гребінками і іншим).

Фахівці компанії «Стандарт вікна» допоможуть клієнтові швидко визначитися з відповідною моделлю, проконсультує його з усіх питань, і запропонують професійні рекомендації по вибору.

ОСНОВНІ ЕТАПИ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Перш ніж замовити пластикові вікна в Києві, слід дізнатися більше про етапи оформлення замовлення і безпосередньо самої установки конструкції.

1. Проведення вимірів. Технічний фахівець виїжджає на об’єкт, щоб заміряти конструкцію, провести технічну консультацію. Також визначається обсяг роботи до проведення скління, наприклад, тип профілю і варіанти відкривання стулки.

2. Проводиться розрахунок підсумкової вартості.

3. Укладається договір.

5. Замовлення доставляється до місця призначення.

6. Виконується демонтаж і наступний монтаж вікон.

Наша компанія змогла максимально спростити процес оформлення замовлення, створюючи найбільш комфортні умови для кожного клієнта.

Підсумкова ціна і фактори, що впливають на загальну суму

Найчастіше цінова категорія може збільшуватися і зменшуватися в залежності від деяких факторів. Що дозволяє заощадити:

● обраний профіль і його відтінок кольору;

● тип відкривання і якість фурнітури;

● колірна гамма і технічні характеристики підвіконь;

● наявність додаткових властивостей у склопакета, вони бувають таких видів, як триплекс, тонування, шпроси і інші;

● наявність додаткових елементів: москітна сітка, замки, захист від дітей;

● наявність чвертей у віконному отворі; часто може знадобитися розширювач профілю в висоту або ширину;

● тип системи (вхідні дверна або стандартна віконна профільна, еркер, балкон);

● на якому поверсі розташована квартира; через сильні пориви вітру, слід вибрати моделі на посилена армуючої і подвійному склопакеті.

Компанія «Стандарт вікна» пропонує кожному клієнту унікальну можливість – придбати вікна за демократичною вартістю від виробника. Ми активно працюємо над якістю послуг, що надаються, пропонуючи виключно сучасні конструкції.

Порівняння кращих віконних профілів

Найменування віконних профілів особливості профілю
Rеhau Є лідером продажів. Продукція характеризується високою якістю.
Salamander Представлені вироби мають преміум якість, займає верхній рядок рейтингу кращих віконних профілів.
OpenTeck Висока якість, доступні ціни.
WDS Вікна з ПВХ є одними з найбільш затребуваних в Україні, а преміум сегмент відомий в 15 країнах світу.

 

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ В КОМПАНІЮ

Компанія «Стандарт вікна» вже тривалий період часу знаходимося на ринку замовлень пластикових вікон в Києві . Працівники підприємства постійно підвищують рівень своєї кваліфікації. До основних переваг фірми відноситься.

1. Надання стовідсоткової гарантії і безкоштовної регулювання. Можете бути впевненими в тому, що виріб буде справно функціонувати. При будь-яких несправності ми готові надати вам свою допомогу.

2. Ціни на покупку пластикових вікон в Києві. Підтримуючи співпрацю з популярними компаніями-виробниками – Rehau, Salamander, OpenTeck, WD, ми пропонуємо демократичну цінову політику.

3. Широкий вибір. У нас ви можете купити вікна в Києві різної конструкції, з фурнітурою відомих брендів і з широкою палітрою кольорів.

4. Мінімальний термін обробки замовлення. Завдяки сучасному автоматизованому виробництву вікна виготовляються від трьох до десяти робочих днів, крім ламінованих вікон – в цьому випадку термін виготовлення може становити два тижні.

5. Наявність мобільного офісу. Ви можете отримати необхідну інформацію від провідних фахівців. Також можете дізнатися про оформлення документів, не виходячи зі свого будинку.

6. Велика кількість позитивних відгуків. Всі клієнти сміливо рекомендують нас своїм родичам і друзям.

Детальна інформація про бренди

Ми співпрацюємо з багатьма відомими брендами і займаємося продажем пластикових вікон в Києві. Завдяки величезному досвіду і знань, нам вдається підтримувати співробітництво з перевіреними компаніями. Прийшов час розібратися з кожним брендом окремо.

Найменування бренду Опис товару
Віконні профілі Rehau Німецький виробник має прекрасну якість, естетичний вигляд і демократичну ціну. Ціна середнього сегмента, а якість висока. У продажу запропоновані профільні підсистеми преміум класу, які вироблялися із застосуванням інноваційних технологій.
WDS Українська вітчизняна компанія. Застосовується перспективна система полівінілхлориду.
Виробник Саламандер Німецька продукція елітного преміум класу. За весь час існування отримує знак найвищої якості – Люкс. Такі вікна відносяться до сегменту «А», про що свідчить їх підвищена вартість.
Віконний профіль Виндом Український бренд – недавно з’явився на сучасному ринку.Відрізняється високим рівнем якості, вигідними цінами, хорошими технічними характеристиками.
Марка Decco Польський виробник, який випускає високоякісний товар, виконаний з полівінілхлориду. Ви можете купити вікна в Києві від даного виробника за розумною вартістю.
   
Вікна від компанії OpenTeck Популярний виробник з України, який пропонує якісні віконні профілі, підвіконня, відливи, додаткову комплектацію до них.

 

РІЗНОВИДИ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Перед тим, як придбати пластикові вікна в Києві, необхідно детально дізнатися про всі їх видах. На нашому сайті запропонований багатий асортимент продукції від відомих брендів, за допомогою якого кожен клієнт зможе підібрати ідеальний варіант для свого житла.

1. За кількістю стулок:

  • Якщо мова йде про невеликі вікнах (1,5 * 1 м), тоді однієї стулки буде досить;
  • Вікна великих габаритів укомплектовані двома стулками;
  • Трьома стулками комплектуються широкі, високі вікна, габарити яких дозволяють застосовувати величезні склопакети.

2. За типом відкривання:

● глухий принцип – коли склопакет знаходиться в рамі в нерухомому положенні. Головним недоліком є ​​неможливість дістатися до зовнішнього вікна. Єдиною перевагою зазвичай вважають низьку вартість на виготовлення і на інсталяцію;

● поворотні стулки – відкриваються всередину кімнати по вертикальній осі. Купити вікна в Києві даного типу – правильне рішення для тих, хто хоче замінити дерев’яні вироби на сучасні конструкції. Вони практичні, комфортні у використанні і догляд за ними не представляє ніяких труднощів;

● відкидні стулки – вікно відкривається частково. У процесі відкривання верхня частина конструкції зміщується всередину, а нижня – фіксується на горизонтальній осі. Це нескладний механізм трансформації, який зручний при провітрюванні кімнати;

● комбіновані стулки або поворотно-відкидні. Найскладніша конструкція, яка є самою комфортною в експлуатації. Це підтверджує її широке поширення. Модель укомплектована складної фурнітурою, за допомогою якої вдається відкидати верхню стулку або ж відкривати її всередину приміщень.

3. Кількість камер в склопакеті. розрізняють:

● однокамерное. Легко здогадатися, що подібні вікна передбачають подвійне скло, усередині якого утворюється одна камера;

● двокамерну. Головна відмінність полягає в потрійному склі і подвійний камері всередині склопакета;

● три камери. Принцип виготовлення повністю схожий з двома попередніми варіантами.

  5. Варто відзначити, що кількість камер в профілі впливає на теплоізоляційні властивості вікон, виготовлених з полівінілхлориду. У нас найчастіше замовляють пластикові вікна в Києві з двох або трехкамерной конструкцією в залежності від призначення і кліматичної зони. Найчастіше встановлюються профілі з високим рівнем надійності і якісність. Таке рішення обумовлюється побажаннями замовників.

4. Форма пластикових вікон:

● прямокутна форма. Це стандартний, загальноприйнятий варіант. Його часто можна зустріти у всіх будинках. Форма спочатку проектується, а потім інсталюється в більшості житлових будинків та невеликих офісних компаніях;

● арка, трапеція, форма трикутника, полуарка, коло, багатокутник. Завдяки сучасним технологіям, надають можливість створити вікно будь-якої форми за індивідуальними ескізами. Зважайте на те, що замовити пластикові вікна в Києві унікальної форми обійдеться вам набагато дорожче, ніж стандартний прямокутний варіант. Конкретні розміри вартості безпосередньо залежать від ступеня складності виконання робіт, витрат часу і ресурсів. Іноді, для коректного запуску в роботу потрібна наявність шаблону.

● складна конструкція в поєднанні з термокомпенсатором і розширниками – еркери, лоджії, балкони різних форм – Г-образні, П-образні, закруглені, французькі балкони і т.д ..

Вищевказана класифікація говорить про можливе розмаїтті подібної конструкції. Бажаючі можуть купити вікна в Києві підходящої форми, яка підійде саме для їхнього будинку. Наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір, ознайомившись з багатим асортиментом продукції.

ВИБІР ПРОФІЛЬНОЇ СИСТЕМИ

Вибираючи профільну систему, часто віддають перевагу профілем з полівінілхлориду. Цей критерій впливає на якісність продукту. При бажанні вибрати високоякісний виріб необхідно керуватися наступними особливостями:

● кількість камер в системі, а також ущільнювачів контурів. Така характеристика впливає на якість теплоізоляції і звукоізоляції;

● присутність / відсутність армованих елементів, а також товщина армування. Цим обумовлюється рівень надійності і захисту від пошкодження сильним вітром;

● монтажна глибина. Таким чином, визначається висока міцність. Стає відомо, яка товщина склопакета підходить в тому чи іншому випадку;

● товщина зовнішніх стінок профілю;

● бренд. Рекомендується купувати вироби від відомих брендів, які будуть гарантувати вам довговічність використання і якість. У вас є можливість замовити пластикові вікна в Києві будь-якої компанії, зі стовідсотковою гарантією.

Після визначення всіх зазначених факторів, знайомимося з вартістю. Запам’ятайте, що дешеві профілі володіють:

● найменшим числом камер в профілі;

● найменшими показниками монтажної глибини і товщини зовнішньої частини профілю;

● сумнівним, чи не презентабельним дизайном. Ви можете добре заощадити і отримати неякісний виріб. Цей варіант підходить тим, для кого естетика і якість не має значення.

Популярна профільна система, яку можна купити в Києві у нас – це Rehau. Нагадаємо, що це відомий німецький виробник, який має великий досвід розробки і виробництва. Особливим попитом користується профіль з трьома або п’ятьма камерами. Монтажна глибина варіюється від шістдесяти до сімдесяти, а в преміум колекціях – до вісімдесяти шести міліметрів. Товщина армування починається від півтора міліметрів.

Компанія «Стандарт вікна» пропонує своїм клієнтам виключно якісну продукцію, яка відповідає міжнародним стандартам.

ВИБІР СКЛОПАКЕТА

Склопакет – ще один необхідний елемент виробів. Відповідає за здатність пропускати сонячні промені, забезпечує захист від холоду, сторонніх звуків, УФ-променів. Дуже важливо визначитися з числом камер. Найчастіше пластикові вікна в Києві замовляють з однією або двома камерами. Більше число камер – гарантія теплого вікна. Тому варто враховувати основні вимоги теплоізоляції для кожного приміщення.

Наша компанія знає все про якісні склопакети і міцні профілі, надаючи можливість придбати сучасні конструкції для будинку, офісу або квартири.