Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ЛОДЖІЇ І БАЛКОНИ ПІД КЛЮЧ У КИЄВІ ВІД СТАНДАРТ ВІКНА

Процес скління балкона або лоджії позитивно позначається на комфортному мікрокліматі усередині будинку, оберігаючи увесь внутрішній простір від пилу, атмосферних опадів і вуличного шуму. Замовити лоджії і балкони під ключ в Києві можна на сайті компанії Стандарт Вікна, яка не лише допомагає впоратися з монтажними роботами, але і також є заводом-виробником. Придбати якісну конструкцію можна за вигідною вартістю спеціально від виробника.

Тепле скління балкона в Києві дозволяє власникам квартир спорудити ще одно додаткове приміщення для роботи або відпочинку, а також розширити одно з приміщень власного житла. Таким чином, після скління цей простір дійсно вважається корисним і багатофункціональним.

 

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Для якісного захисту прилеглого приміщення від можливих протягів, необхідно склити балкон. В результаті, упродовж усіх сезонів на лоджії або балконі зберігатиметься найбільш відповідний мікроклімат. Окрім окремого монтажу ПВХ-профілів, важливо також потурбуватися про те, щоб виконати спеціальне утеплення поверхні стін, підлоги і стелі.

Якщо склити балкон під ключ в Києві за допомогою пластикових віконних конструкцій, потрібно буде додатково задіяти орні стулки, що дозволяють зберегти вільну частину корисного простору усього приміщення. Процес монтажу представлених конструкцій необхідно довірити сьогоденням фахівцями, які виконають усі етапи роботи на вищому рівні і допоможуть уникнути можливого утворення конденсату.

ПАНОРАМНЕ СКЛІННЯ БАЛКОНА ИЛИ ЛОДЖІЇ

Склити балкон під ключ в Києві допоможуть професіонали компанії Стандарт Вікна. Процес панорамного скління дозволяє зберегти і підкреслити естетичні якості приміщення, а також “пропустити” величезну кількість сонячного світла. Величезна кількість природного світла, яка проникає до кімнати, створює сприятливу атмосферу, а також дозволяє понизити витрати на електроенергію (енергозбережні склопакети). Основні переваги такого скління :

 1. Можливість перетворити невеликі за площею приміщення.
 2. В процесі виробництва усіх елементів використовують високоякісні матеріали, а також спеціальні підсилювачі жорсткості. В результаті, величезна конструкція (більше 2 м шириною) не “гратиме”.
 3. Тривалий експлуатаційний термін.

Якісний склопакет має підвищену міру міцності і відмінно захищає приміщення від атмосферних опадів і механічної дії.

ЯК ЗАХИСТИТИ БАЛКОН ВІД ПРОТІКАННЯ?

Скільки коштує склити балкон і як уберегти його від протікання? Ці два питання вважаються найбільш популярними серед більшості власників квартир. Щоб забезпечити затишок для усіх домочадців, потрібно буде потурбуватися не лише про внутрішній комфорт, але і також зробити конструкцію надійнішою, посиливши захист від різних атмосферних опадів.

Для надійної гідроізоляції балконів або лоджій використовують перевірені високоякісні матеріали. Передусім, йдеться про балконний козирок, який повинен мати зігнутий поріг, що виконує роль деякого бар’єру для дощової води.

Замовити якісне скління балкона під ключ, ціна якого залежить від особливостей монтажу і вживаного матеріалу в цілому, можна на сайті компанії-виробника пластикових вікон Стандарт Вікна. Отримати відповіді на питання, що цікавлять, з приводу скління можна у наших консультантів по вказаному номеру телефону.

СКЛІННЯ ЯК ЕЛЕМЕНТ СУЧАСНОГО ФАСАДУ. БАЛКОН ПІД КЛЮЧ В КИЄВІ

Оформлення фасаду сучасної будівлі відрізняється ефективним поєднанням естетичних і функціональних характеристик. Вимагає застосування сучасних конструктивних і матеріальних рішень. Визначає рівень комфортності і безпеки. Часто залежить від стилю і функціональної приналежності приміщення, що оформляється.

Скління лоджії або балкона – популярний при оформленні сучасного фасаду варіант. Забезпечує додатковий захист примикаючого приміщення від кліматичних дій. Надає фасаду будівлі естетичнішому вигляду. Великий вибір матеріалів, доступних для цього, дозволяє адаптувати балкон або лоджію до особливостей дизайну будівлі. Дозволяє вирішити одночасно ряд практичних і естетичних завдань. Забезпечує можливість замовити балкон під ключ в Києві клієнтам з різними економічними можливостями, побажаннями і умовами.

СКЛІННЯ БАЛКОНА І ЛОДЖІЇ. ХАРАКТЕРИСТИКИ І ВИДИ ВИКОНУВАНИХ РОБІТ

Асортимент послуг із скління балкона/лоджії включає великий перелік робіт. Забезпечує не просто захист від холоду, вітру, дощу. Дозволяє розширити функціональну зону примикаючого приміщення. Забезпечує декорування фасаду будівлі.

Використання сучасних технологій і матеріалів дозволяє збільшити площу існуючого балкона. Роблять можливим при склінні лоджії зробити її розширення. Дозволяє виконати установку балкона там, де його раніше не було. (За наявності необхідних узгоджень і дозволів).

Роботи по оформленню балкона під ключ в Києві розділяються на види за декількома критеріями:

 • внесення конструктивних змін до існуючого балкона або лоджії;
 • установка конструкції балкона “з нуля”;
 • скління балкона або лоджії;
 • оформлення зовнішнього і внутрішнього дизайну балкона або лоджії.

ЗМІНА КОНСТРУКЦІЇ ІСНУЮЧОГО БАЛКОНА ИЛИ ЛОДЖІЇ

Можливості сучасних матеріалів і конструкцій дозволяють розширити наявну лоджію або балкон. Існує декілька варіантів цього :

 • збільшення площі балкона/лоджії на рівні підвіконня (винесення підвіконня);
 • висунення конструкції підвіконня під непрямим кутом до підлоги (винесення “в підлогу”);
 • висунення конструкції підлоги (винесення “по підлозі”).

Кожен з варіантів розширення корисної площі балкона або лоджії характеризується рядом позитивних і негативних параметрів. Розрізняється по складності, функціональності і ціні.

УСТАНОВКА КОНСТРУКЦІЇ БАЛКОНА “З НУЛЯ”

Установка балкона “з нуля” технічно складний, але можливий варіант. Головною складністю є оцінка конструктивних можливостей будівлі і отримання дозволу на подібні роботи. Найчастіше подібні роботи виконуються на першому поверсі. Рідше – на інших поверхах.

СКЛІННЯ БАЛКОНА АБО ЛОДЖІЇ

Скління балкона або лоджії є установкою віконного блоку відповідної конфігурації. Найпопулярнішим варіантом є встановлення віконних блоків з металлопласта. Пропонуються наступні варіанти оформлення балкона/лоджії :

 • установка фронтального віконного блоку;
 • установка п-подібного віконного блоку;
 • установка г-подібного віконного блоку;
 • установка напівкруглого віконного блоку;
 • виготовлення “французького балкона”.

Діапазон існуючих варіантів дозволяє виконати роботи по склінню лоджії або балкона з урахуванням наявних умов.

Установка фронтального віконного блоку – поширений варіант скління лоджії. У ряді випадків може використовуватися при оформленні балкона. Цей варіант – найбільш простий і економічний як у виготовленні, так і в установці.

Установка п-подібного віконного блоку – класичний варіант скління балкона. Полягає в установці фронтального і двох бічних віконних блоків.

Установка г-подібного віконного блоку – варіант із склінням фронтальної і однієї бічної сторони. Може бути обумовлений конструктивними особливостями балкона. Може розглядатися в якості альтернативи п-подібному склінню, за бажання встановити на балконі вбудовану шафу.

Установка напівкруглого віконного блоку – варіант оформлення эркерного балкона. Є комбінацією з декількох глухих і поворотно-відкидних вікон, скріплених в єдину конструкцію.

Виготовлення “французького балкона” – ефективне і візуально естетичне конструктивне рішення. Ефектний елемент, як дизайну фасаду, так і внутрішнього інтер’єру. Полягає у видаленні усіх обгороджувань з несучої конструкції балкона або лоджії і установки цілісного блоку/блоків. Застосовується і при оформленні лоджії і при склінні балкона. Нижня частина (до зони підвіконня) може бути глухою або прозорою.

ОФОРМЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО І ВНУТРІШНЬОГО ДИЗАЙНУ БАЛКОНА/ЛОДЖІЇ

Скління балкона/лоджії не обмежується встановленням віконних блоків. Перелік послуг, пропонованих “Стандарт Вікна”, дозволяє замовити балкон під ключ в Києві. Що, окрім безпосередньо скління, включає:

 • зовнішнє оформлення балкона або лоджії;
 • утеплення балкона або лоджії;
 • внутрішня обробка балкона/лоджії.

Зовнішнє оформлення балкона/лоджії. Сучасні обробні матеріали надають широкі можливості для якісного, функціонального і естетичного оформлення фасаду. Дозволяють просто і ефективно сформувати необхідну візуальну композицію. Для зовнішньої обробки балкона/лоджії застосовуються наступні варіанти:

 • обробка балкона/лоджії профнастилом;
 • оформлення усієї нескляної області балкона/лоджії сайдингом;
 • застосування тонованих або дзеркальних стекол (особливо актуальний варіант, у разі “французького балкона” з прозорими нижніми секціями).

Профнастил – міцний, довговічний і естетичний матеріал. (Високоміцна оцинкована сталь з полімерним покриттям). Профнастил стійкий до механічних дій. Розрахований на тривале знаходження в несприятливих, агресивних умовах. (Дощ, мороз, пориви вітру і так далі). Характеризується широкою колірною гаммою.

Сайдинг – якісний полімерний матеріал, призначений для зовнішньої обробки. Характеризується зносостійкістю, стійкістю до механічних дій, витонченим зовнішнім виглядом. Асортимент, доступний клієнтам, здатний запропонувати широку колірну гамму.

Скління тонованими або дзеркальними стеклами. Подібний варіант ефектно виглядає при оформленні і верхніх і нижніх секцій балкона/лоджії із склопакетів. Забезпечує додатковий захист примикаючому приміщенню від небажаного візуального спостереження.

Утеплення балкона/лоджії. Перелік робіт усередині балкона/лоджії, що забезпечують додатковий захист від температурних перепадів. Захищає як безпосередньо балкон, так і приміщення, що примикає до нього. Ефект збереження тепла, що гарантується, в примикаючому приміщенні досягає 30%. Для отримання необхідного результату при склінні використовуються багатокамерні профіль і склопакети. При додатковому утепленні балкона і лоджії використовуються спеціальні матеріали зі зниженою теплопровідністю:

 • пінопласт;
 • мінеральна вата;
 • стиродур.

Пінопласт. Полімерний матеріал, що характеризується низькою звуко- і теплопровідністю. Відмінно захистить балкон/лоджію і прилегле приміщення від холоду взимку і від жари влітку. Одночасно забезпечить його звукоізоляцію. Користується високою популярністю завдяки низькій вартості, невеликій масі, високій вологостійкості, довговічності і простоті в роботі.

Мінеральна вата. Вогнетривкий, звуко- і теплоізоляційний матеріал. Її застосування збільшує теплоізоляцію і звукоізоляцію балкона/лоджії. Підвищує рівень захисту примикаючого приміщення від несприятливих дій довкілля. Мінеральна вата проста в застосуванні. Характеризується невисокою ціною. В ролі теплоізоляції трохи поступається пінопласту. Вимагає вжиття заходів по захисту від вологи.

Стиродур. Високощільний, стійкий до механічних дій, звуко- і теплоізоляційний матеріал. Полімер, несприйнятливий до дії вологи. Простий в укладанні. За ізоляційними характеристиками перевершує пінопласт на 40%. Розрахунковий термін експлуатації – 40 років і більше.

Внутрішня обробка балкона/лоджії. При замовленні балкона під ключ в Києві, має велике значення, як оформлення фасаду, так і формування інтер’єру. Затребувано оформлення інтер’єру, що візуально відповідає дизайну примикаючого приміщення. Що максимально відповідає побажанням клієнта. Великий вибір матеріалів дозволяє врахувати усі чинники, умови і побажання. До пропонованим київським підприємством “Стандарт Вікна” матеріалам відносяться:

 • вагонка (пластикова і дерев’яна);
 • МДФ панелі;
 • гіпсокартон.

Пластикова вагонка. Матеріал, що забезпечує широкі можливості оформлення внутрішнього інтер’єру балкона або лоджії. Характеризується стійкістю до вологи. Стійкий до механічних дій. Простий в монтажі. Не вимагає складної санітарно-гігієнічної обробки. (Досить сухого і вологого протирання губкою/дрантям). Пластикова вагону не займає значного простору. (Не зменшує площу приміщення, що оформляється). Відрізняється доступною ціною і широкою гаммою колірних рішень.

Дерев’яна вагонка. Натуральний матеріал, що візуально забезпечує комфорт і затишок дизайнерського виконання. Популярне рішення для внутрішньої обробки. Виготовляється з цінних сортів деревини. Піддається якісній захисній обробці. Має додатковий ефект теплосбережения. Матеріал, приємний як візуально, так і тактильний.

МДФ панелі. Якісний сучасний обробний матеріал. По створюваних візуальних ефектах не поступається натуральному дереву. Характеризується прийнятнішою ціною. Простий в установці і санітарно-гігієнічному обслуговуванні. Має якості додаткової звуко- і теплоізоляції. Існуючий асортимент надає велику колірну палітру, що імітує застосування дорогих натуральних матеріалів.

Гіпсокартон. Популярний будівельний і обробний матеріал. Об’єднує доступність, простоту застосування, широкі можливості створення різних конструктивних композицій. У поєднанні з “утепляючими” матеріалами (пінопласт, минвата, стиродур) гарантує максимальний ефект звуко- і теплоізоляції. Застосування гіпсокартону вимагає проведення додаткових обробних робіт по встановлених гіпсокартонних конструкціях.

БАЛКОН ПІД КЛЮЧ В КИЄВІ ВІД КОМПАНІЇ ВИРОБНИКА “СТАНДАРТ ВІКНА”

Варіанти скління лоджій і балконів, пропоновані компанією “Стандарт Вікна” (м. Київ), – розраховані на широкий попит. Здатні задовольнити потреби клієнта з різними запитами. Включають увесь спектр необхідних послуг і робіт. Пропоновані зразки рішень, пристосовані під різні об’єктивні умови, вимоги, фінансові побажання. Забезпечують можливість сформувати замовлення, оптимальне, за своїми характеристиками. Як функціональним, так і естетичним.

Послуги, пропоновані київською фірмою, це можливість купити балкон. Можливість замовити увесь комплекс робіт “під ключ”. Фахівці компанії проведуть оперативні і безкоштовні консультації. Виконають необхідні виміри і монтажні роботи. Підприємство гарантує індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку. Віднесеться з повагою до вашого часу і зусиль.

Компанія “Стандарт Вікна” (г.Киев) – це усі види робіт з балконами і лоджіями. Це гарантія дотримання термінів. Це роботи, виконані з урахуванням особливостей дизайну фасаду і інтер’єру. Це ціна виробника і 100% гарантія. (На усю роботу в цілому і її окремі компоненти). Висока якість робіт, гнучка економічна політика і великий асортиментний ряд – відмінна риса київської фірми. Головний чинник, що забезпечує їй високі рейтинги на ринку аналогічних послуг.