Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуКоли потрібна заміна пластикових вікон?

Заміна старих дерев’яних вікон на нові металопластикові є одним з найгостріших питань, яке кожен господар ставить собі в процесі оновлення свого житла. Переваги пластикових вікон і їх перевага над старими дерев’яними рамами давно відомі.

Нова конструкція дозволяє ефективно утримувати тепло всередині вашого житла і набагато краще зберігає квартиру від проникнення шуму з вулиці. Металопластикові вікна обходяться набагато дешевше своїх аналогів з дерева, проте ніяк не поступаються в якості.

Так само гостро питання заміни пластикових вікон встає перед господарями квартир в новобудовах, де забудовник, найчастіше в спробі заощадити, встановлює в будинку бюджетні вікна низької якості маловідомих компаній. Процес зниження ціни в таких випадках відбувається за рахунок використання тонких віконних профілів низької якості з порушенням процесу армування і застосуванням низькопробної фурнітури.

Ручки в таких вікнах можуть бути виготовлені з м’якого металу, а склопакети бути однокамерними. Більш того, процес скління в багатоповерхівках йде на кінцевому етапі роботи, напередодні введення в експлуатацію. Терміни здачі об’єкта часто тиснуть, що змушує будівельників монтувати вікна без дотримання технологічної послідовності, з порушенням стандартів.

Про якість і грамотній установці вікон в таких випадках мова не йде зовсім.

У таких випадках господарі приймають рішення негайно поміняти металопластикове вікно на нове і зробити замовлення у серйозної фірми з великим досвідом роботи.

З замовленнями по заміні вікон в новобудовах досить часто стикається і компанія «Стандарт вікна», швидко і ефективно вирішуючи проблеми заміни таких конструкцій.

ЗАМІНА ВІКОН: ЯКЕ РІШЕННЯ ПРИЙНЯТИ

І навіть в найскладніших ситуаціях власники квартир часто задаються питанням про те, чи варто проводити заміну вікон на нові або почекати ще якийсь час. Часто в таких випадках установку нових металопластикових вікон відкладають через відсутність часу і грошей.

Нерідко господарі не хочуть починати заміну вікон, прагнучи позбавити себе від зайвих клопотів. Існує цілий ряд випадків, коли відкладати дзвінок до установників вікон не має резону.

Давайте розберемося з питанням докладно.

Відповідно до нашого досвіду, одним з найпоширеніших випадків є заміна вікон зі старими радянськими дерев’яними рамами. На якомусь етапі вони просто відживають свій вік і потребують негайної заміни.

Реставрація дерев’яних вікон вкрай витратна, клопітно і пов’язана зі значними матеріальними витратами. Досягти необхідного ефекту вам навряд чи вдасться: такі вікна виглядають посередньо і не справляються зі своєю функцією в повній мірі.

Окремо відзначимо, що найважливішим складовим елементом віконної конструкції є фурнітура. У вікнах з дерева радянських зразків вона просто не здатна регулюватися, тому виправити цілий ряд проблем, що виникли неможливо.

У такому випадку заміна старих вікон на металопластикові є обов’язковим і необхідним кроком.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ЗАМІНИ СТАРИХ ВІКОН НА ПЛАСТИКОВІ

Ще однією причиною для заміни вікон є прагнення мешканців збільшити енергоефективність. Ціни на ЖКГ стрімко зростають і змушують задуматися кожного над поліпшенням параметрів енергозбереження. Встановити якісне енергозберігаюче вікно значить провести скорочення витрат на опалення аж до 30%.

Якщо у вашій квартирі є індивідуальний лічильник тепла, то установка пластикових вікон з енергозберігаючими технологіями необхідна для вас в самий найближчий час.

Ще однією причиною поміняти пластикові вікна в квартирі – бюджетні системи в новобудовах. Пластикові конструкції після введення будівель в експлуатацію часто дуже низької якості. Крім того, на зорі формування ринку пластикових вікон норми якості і процес монтажу не були чітко встановлені і прописані. Такі вікна першої хвилі виготовляли з ПВХ низької якості з включенням фурнітури сумнівного виробництва.

Такі вікна також підлягають негайній заміні.

Однак нинішні забудовники також можуть піднести для вас неприємний сюрприз і використовувати в новобудовах пластикові вікна найдешевшого якості. Будівельні фірми замовляють для скління дешеві пластикові вікна від невідомих виробників.

У таких вікнах використовуються тонкі профілі, неякісне армування, встановлюється дешева фурнітура з використанням м’якого металу.

Такі вікна мають низькі експлуатаційні характеристики і швидко виходять з ладу. На цьому ваші проблеми не закінчуються: введення в експлуатацію багатоквартирних будинків часто йде із запізненням, а значить, будівельники на фінальному етапі скління можуть знехтувати грамотним монтажем і встановити вікна без дотримання всіх нормативів і правил – тяп-ляп.

ЯК ШВИДКО ЗАМІНИТИ ВІКНА В КИЄВІ?

Вирішити такі проблеми ви зможете, звернувшись в компанію «Стандарт вікна», яка розробить проект під ваше житло і замінить неякісні вікна на нові.

Нас часто запитують, як можна провести оцінку пластикових вікон в домашніх умовах. Найважливіший критерій оцінки металопластикової конструкції – стан профілю.

Саме він дасть точну відповідь з приводу необхідності проведення заміни вікон. На що саме ви повинні звернути свій погляд?

Спочатку вам потрібно відзначити геометричні форми рами: вся конструкція повинна мати рівні кути без перекосів. Профіль повинен бути без тріщин і розколовся частин. Якщо профіль почав жовтіти і втрачати оригінальний вид, значить, виробник використовував сировину вкрай низької якості.

Зазначені вище дефекти достовірно говорять про необхідність проведення заміни ваших старих вікон на нові.

Однак є ще цілий ряд професійних нюансів, які можуть розкрити реальний стан ваших вікон. Дефекти фурнітури і ущільнювача також можуть серйозно знизити експлуатаційні характеристики і викликати ваше невдоволення.

Всі ці проблеми вирішуються шляхом заміни старого і неякісного вікна на нову металопластикових конструкцій. При цьому заміна склопакета потрібно в разі, якщо:

 • в склопакеті є пошкодження
 • проведена розгерметизація склопакета
 • у вашій квартирі використаний однокамерний склопакет (в разі холодної зими зберегти тепло в своїй квартирі ви не зможете)
 • Фурнітура теж може вказати на необхідність заміни:
 • якщо ви помітили іржу на ручках і кріпленні
 • якщо стулка притискається до рами недостатньо щільно
 • якщо зі спробою відкрити і закрити вікно виникають складності
 • Все це може вказувати на необхідність проведення заміни фурнітури елементів.

ЯК ВИБРАТИ НОВЕ ПЛАСТИКОВЕ ВІКНО?

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете отримати повну і грамотну консультацію від наших фахівців ще на етапі вибору нових пластикових вікон. Наша компанія має в своєму розпорядженні величезним асортиментом віконних конструкцій.

У разі виникнення будь-яких питань наші консультанти допоможуть визначитися з вибором.

КІЛЬКА ВАЖЛИВИХ РАД

З точки зору нашого досвіду дозвольте дати вам кілька важливих порад при виборі нових вікон.

Як вибрати правильну компанію? Вам потрібно звернути увагу на фірми, що працюють на ринку більше 5 років, які мають у своєму розпорядженні власним виробництвом і великою командою досвідчених фахівців.

В іншому випадку ви ризикуєте наштовхнутися на неякісних працівників і замість нових вікон отримати купу проблем.

Вибираючи фірму «Стандарт вікна», ви гарантовано отримаєте результат, заощадите свій час і гроші. Наша компанія має в своєму розпорядженні всі необхідні сертифікати і дає повну гарантію, яка буде діяти протягом 5 років з моменту установки вікна.

У разі виникнення будь-яких проблем ми абсолютно безкоштовно виправимо їх, приїхавши в вашу квартиру.

Як вибрати якісний профіль? На цьому етапі вам потрібно звернути свою увагу на високоякісну сировину і камерність віконної конструкції. Достатньої товщини повинні бути як стінки профілю, так і товщина армування.

Фурнітура повинна бути від топових виробників фірм західної Європи. Склопакет повинен бути двокамерним з енергозберігаючою технологією. Контурів ущільнення повинно бути два і більше, виготовлені вони повинні бути з міцного каучуку.

Однак будемо чесними і визнаємо: в окремих випадках повна заміна вікон не потрібно. Досить провести заміну тільки деталей. Такий ремонт обійдеться вашій кишені набагато дешевше, ніж міняти всю конструкцію цілком.

Найчастіше найпоширенішою проблемою в вікнах є неякісна фурнітура від маловідомих виробників. Знову ж, таку фурнітуру встановлюють в новобудовах в спробі заощадити за рахунок гаманця майбутніх мешканців.

При цьому, згідно зі статистикою, більше 30% купили квартиру проводять заміну вікон відразу ж, на етапі обробки нового житла. Повну заміну неякісної фурнітури можна провести на аналоги західних компаній. Така фурнітура є в нашому арсеналі: дешевих і неякісних виробників ми ігноруємо.

За це нас і цінують наші клієнти.

Однак в процесі установки нової фурнітури може виникнути проблема відсутності збігів монтажних отворів різних деталей. При цьому зовнішній вигляд нового вікна буде зіпсованим.

Саме в таких випадках ми рекомендуємо піти на радикальне рішення і провести повну заміну пластикових вікон.

КОЛИ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ФАХІВЦІВ

Ще однією важливою причиною поміняти вікна на нові є недостатність опцій для комфортного життя в квартирі. Зараз пояснимо докладно.

В процесі експлуатації вам часто може приходити почуття «чогось не вистачає». У таких випадках використання вікна пов’язане з цілою низкою незручностей, які вимагають негайного вирішення. І ми можемо запропонувати для вас цілий ряд важливих нововведень.

У яких же випадках необхідно звернутися за допомогою до фахівців? Це необхідно, якщо:

 • на вікнах не встановлена ​​противовзломная фурнітура, а ваша квартира знаходиться на першому поверсі.
 • у віконній конструкції відсутні елементи безпеки, які можуть зберегти вашу дитину від випадання з вікна.
 • у вікні спочатку не була передбачена опція поворотно-відкидного провітрювання, що викликає цілий ряд складнощів під час житла в квартирі.
 • мало стулок, які можуть відкриватися, а вам хочеться більше свіжого повітря.
 • в квартирі живуть люди похилого віку, або люди з обмеженими можливостями, які не можуть дістати рукою до віконної ручки і самостійно провітрити приміщення.

ЯК ПІДСУМКІВ

З точки зору естетики і функціональності заміна старих вікон на нові є однозначним і найвірнішим рішенням. Мукам і складнощів з експлуатацією старих вікон можна покласти край шляхом установки нових металопластикових конструкцій з найсучаснішими елементами фурнітури.

Вікна з кращими параметрами теплоізоляції і шумоізоляції зберігає тепло і комфорт всередині вашого будинку. Всі клопоти і грошові витрати багаторазово будуть компенсовані після установки нових вікон у вашій оселі.

Зі свого боку ми беремо на себе повну відповідальність за якість виконання робіт, а також економію ваших грошей і часу. Все, що вам потрібно, це зателефонувати нашим консультантам по телефону (067) 760-66-44 і викликати замірника в свою квартиру.

Наші майстри приїдуть до вас в будинок абсолютно безкоштовно, знімуть всі мірки і запустять процес в радикального оновлення вашого житла. Чому радикального? Тому що після установки нових вікон поглянути на свою квартиру ви зможете абсолютно по-новому.

І цей новий погляд вас приємно здивує.

Якщо ви захочете отримати інформацію і уточнити деталі, зв’яжіться з нами і дізнайтеся відповіді на будь-який свій питання. Зі свого боку ми гарантуємо, що ви жодного разу не пошкодуєте про своє рішення, отримавши ідеальну роботу за найнижчою ціною.

Телефонуйте, ми чекаємо ваш дзвінок уже зараз!

Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00