Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Де купити пластикові вікна?

Ремонт, переїзд або покупка нового житла є чудовою можливістю вдосконалити житло і підвищити його комфортабельність. Заміна або установка нових пластикових вікон стала необхідною частиною поліпшення життя в квартирах городян.

 

Однак вибір вікон необхідно проводити на основі ретельного аналізу і з великою увагою вибрати компанію, яка зможе провести всі роботи швидко, якісно і недорого.

Процес вибору металопластикових вікон є вкрай важливим, оскільки саме вони виконують захисну функцію у вашій квартирі, при цьому зсередини змінюючи її візуально. Купівля ПВХ-вікон найвищої якості дозволить досягти відразу кількох головних цілей, включаючи підвищення вашого комфорту і поліпшення шумо- і теплоізоляції.

В процесі вибору пластикових вікон потрібно грунтуватися на досвіді солідних фірм, звернувши свою увагу на величезну кількість найважливіших нюансів. Однак не потрібно переживати заздалегідь: ми вам допоможемо на кожному етапі цієї копіткої справи.

Компанія «Стандарт вікна» займає лідируючу позицію на ринку виготовлення і встановлення пластикових вікон в Києві протягом багатьох років. Щоб отримати найвищу якість в найкоротші терміни за найменшою ціною, зверніться до нас прямо зараз.

Придбання пластикових вікон для вашої квартири є одним з найбільш відповідальних кроків, оскільки придбані віконні конструкції прослужать вам значну кількість часу. Десятки років.

Це довгострокова інвестиція в своє житло.

Правильно зроблений вибір допоможе зберегти гроші і час на цілі десятиліття. Чому? Тому що якісний вибір вікон важливий для успішної експлуатації на протязі всього періоду використання.

Які питання потрібно ретельно вивчити перед придбанням металопластикових конструкцій і де в Києві можна зробити замовлення?

Сьогодні ми зможемо детально розповісти вам по кожному з принципово важливих питань, після чого ви зможете зберегти свої гроші, не витративши часу даремно. Співробітники нашої фірми зможуть відповісти на будь-яке ваше питання і надати всю повноту інформації по телефону.

Вам залишиться лише зробити правильний вибір.

ДЕ КУПИТИ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА В КИЄВІ

Рано чи пізно будь-яка сім’я може зіткнутися з переїздом, з процесом ремонту або покупки нового житла, що часто можна використовувати як можливість заміни пластикових вікон на нові. Де і як купити вікна в Києві ?

Удосконалити ваше житло завжди допоможуть фахівці компанії «Стандарт вікна». Маючи величезний досвід і велика кількість кваліфікованих фахівців, ми швидко і якісно не тільки виготовимо пластикові вікна для вашої квартири, але і зробимо їх монтаж.

На наших виробничих потужностях ми виготовимо заздалегідь узгоджений з вами проект всієї конструкції і доставимо його в вашу квартиру в будь-який зручний для вас час. Процес монтажу буде швидким і ефективним, а все будівельне сміття і грязь наші працівники приберуть і залишать вашу квартиру в чистоті і порядку.

Ви будете приємно здивовані досвідом співпраці з нами: для цього вам необхідно зробити перший крок і зателефонувати в нашу компанію по телефону (067) 760-66-44.

Фахівці нашого call-центру зможуть відповісти на всі ваші запитання і допоможуть зробити замовлення в найзручніший для вас момент. Процес замовлення, виготовлення та встановлення для вас буде таким же приємним і зручним, як похід в перукарню. Ніяких проблем і складнощів: тільки якісна робота і задоволення від результату.

ВІКНА ПЛАСТИКОВІ ЯКІ КРАЩЕ ВСТАНОВИТИ В СВОЇЙ КВАРТИРІ АБО БУДИНКУ? 

Нові вікна повинні не просто закрити віконний отвір, але і виконати цілий ряд найважливіших функцій. В українських кліматичних умовах головним з них є збереження тепла.

Власники вікон низької якості відчувають на собі таку проблему щозими. Заощадивши на вікнах, такі господарі замовляють дешеві моделі кустарних виробництв і згодом шкодують про свій вибір.

Однак найкращі металопластикові системи можуть забезпечити процес ідеальної теплоізоляції і зберегти тепло всередині вашого будинку на багато років. Гарне пластикове вікно зможе захистити ваш комфорт від зовнішніх холодів і гарантувати шумоізоляцію високої якості.

Ціна буде трохи вищою, але воно того варте.

Цей параметр (шумоізоляція) безпосередньо залежить від товщини стекол і їх загальної кількості всередині системи. Встановивши нові вікна, ви зможете захистити свій будинок від проникнення бандитів і злодіїв. Ми постійно вдосконалюємо стійкість вікон до зовнішнього злому і можемо запропонувати цілий ряд моделей, які захистять ваше житло від проникнення.

ГОЛОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Одним з найголовніших критеріїв в процесі вибору вікон є їх захисні властивості по температурі і шумоізоляції, а також здатність пропускати сонячне світло всередину вашої квартири. Важливими питаннями є зручна експлуатація і зовнішній вигляд вікон.

Віконні профілі по праву вважаються однією з найголовніших конструктивних частин вікна. В процесі вибору вам потрібно звернути увагу на число повітряних камер, міцність конструкції і його дизайн. Кількість камер визначає можливість зберігати тепло всередині вашої квартири, але може збільшити вартість всієї конструкції.

Профіль має відразу кілька повітряних камер і саме цей параметр визначить комфортність проживання всередині житла.

Наша компанія домінує в сфері виготовлення та монтажу пластикових вікон і швидко виконає замовлення найвищої складності. Нам вдається виконувати найрізноманітніші проекти якісно, ​​оскільки ми маємо в своєму розпорядженні своїм виробництвом.

Важливість власних виробничих потужностей переоцінити неможливо. Саме ця якість дозволила нам досягти лідируючих позицій і випередити наших конкурентів не тільки в якості, але і рівень сервісу.

Процес замовлення пластикових вікон в нашій фірмі легкий і приємний не тільки завдяки ввічливому персоналу. У нас відсутні обтяжливі накрутки в процесі придбання та монтажу пластикових вікон. Ми виконуємо роботу дуже швидко і без зайвої нервування для вас.

Радимо звернути особливу увагу на дизайн віконної конструкції і колір профілю. Базовим кольором є білий, але ви завжди можете замовити будь-яке колірне рішення у нас завдяки великій палітрі і різних відтінків. Ця можливість дозволить вам вибрати саме те вікно, яке ідеально впишеться у ваш інтер’єр і підкреслить його кращі частини.

ПРОЦЕС ВИБОРУ СКЛОПАКЕТА

Найбільш значну частину металопластикового вікна займає склопакет. Саме він впливає на захисні властивості всієї конструкції в вашій квартирі. І тут наша компанія може зробити пропозицію самого широкого асортименту і задовольнити найвибагливіший попит з вашого боку.  

Окремо відзначимо стовідсоткову гарантію від компанії «Стандарт вікна», що діє на протязі 5 років після монтажу. Ми візьмемо вас під свій захист, а значить, ви можете не турбуватися з приводу якості виготовлених і вставлених вікон.

Наші заміряють приїдуть в вашу квартиру абсолютно безкоштовно і знімуть всі мірки для майбутнього вікна. Вже на першому етапі ви зможете визначитися з найважливішими параметрами металопластикової конструкції і отримати на місці перші консультації.

Поспішаємо попередити вас, що вибір компанії є принципово важливим: ринок виробництва і встановлення металопластикових вікон в Києві є дуже широким. Однак не всі можуть впоратися з високими запитами клієнтів. Помилка на етапі виробництва може обернутися серйозними проблемами, які розкриваються пізніше, на етапі експлуатації.

Нічого хорошого такий варіант розвитку подій не обіцяє ні вам, ні вашій квартирі. Не потрібно робити помилки і довірятися в руки компаній «одноденок». Зателефонуйте нам і ви будете почувати себе спокійно: ми захистимо вас від помилок, випадковостей і невдалих рішень.

ВИБІР ФУРНІТУРИ

Успішна і тривала експлуатація металопластикової конструкції безпосередньо залежить від якісної фурнітури. Ручки, кронштейни та інші частини вікна повинні забезпечити безперебійне відкриття і закриття, а також фіксувати його в певному положенні.

Наша фірма має в своєму розпорядженні широким вибором фурнітури найавторитетніших виробників західної Європи. Використовувана нашими працівниками фурнітура має найвищий стандарт якості і довговічна в експлуатації. Саме вона зможе забезпечити вам процес довгої і надійної роботи.

І ще одне важливе питання.

На етапі консультацій і вибору пластикових вікон наші працівники звертають увагу клієнтів і мешканців перших поверхів про ризики злому і проникнення в вашу квартиру злодіїв, про що ми вже згадували вище.

Ми можемо зробити для вас додатковий захист і вбудувати в металопластикових конструкцій противовзломную фурнітуру. Таким чином, ви зможете значно збільшити параметри захищеності вашого житла.

ЧИ НЕ ЗРОБІТЬ ПОМИЛКОВИЙ ВИБІР

Цілий ряд компаній на ринку може намагатися знизити вартість і залучити вас низькою ціною: за рахунок заміни певних деталей фурнітурою вкрай низької якості, яка швидко виходить з ладу.

Співпраця з такими фірмами може обернутися втратою грошей і зайвими переживаннями, а значить довірятися в їх руки не варто. У нашій фірмі ви будете позбавлені всіх небезпек, оскільки з дешевими виробниками ми не маємо жодних справ.

Економити на якості немає ніякого сенсу: ризикувати втратою репутації в очах клієнтів для нас неприйнятно.

Чому так важливо поставитися з великою увагою і ретельністю до процесу вибору вікна, знають не всі. Встановлена ​​конструкція має величезний термін служби, що іноді досягає 80 років. Встановлене вікно прослужить вам вірою і правдою протягом усього терміну лише в тому випадку, якщо кожен окремо взятий його компонент буде відповідати найвищим стандартам.

Це стосується як профілю, так і фурнітури елементів.

Кожне пластикове вікно складається з:

  • рами,
  • ущільнювача,
  • склопакета,
  • Фурнітури елементів,
  • монтажних швів

Різні частини пластикового вікна мають різний термін служби, однак у нас для вас є хороша новина. Уже після монтажу різні частини вікна можна замінювати новими елементами і, таким чином, продовжувати термін служби всієї конструкції. І наші фахівці проведуть цю роботу з великим задоволенням.

У разі зносу деталей ви можете дзвонити фахівцям нашої компанії, які оперативно і в найкоротші терміни приїдуть в вашу квартиру для відповідної заміни.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Широку популярність пластикові вікна отримали завдяки надійним експлуатаційним параметрам і легкості в обслуговуванні. Однак при покупці металопластикових конструкцій з вбудованими склопакетами городяни часто прагнуть уникати додаткових витрат, намагаючись отримати оптимальну ціну.

СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА? ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА?

Зараз все розповімо докладно.

Головними факторами, які визначають вартість вікна, є профільна система та фурнітура. Між собою склопакети мають відмінності не тільки за кількістю камер, але і за наповненням.

Кількість камер може варіюватися від 1 до 5 штук. При цьому збільшення числа камер підвищує загальну вартість металопластикових конструкцій. Однак разом з тим підвищується і теплоізоляція вікна.

Як ми зазначали вище, ціна металопластикової конструкції залежить не тільки від числа камер склопакета, але і від наповнення простору між склом. Ці відсіки будуть заповнені інертними газами, або включати вакуум.

Якщо ви живете в Києві і Київській області, то буде корисною покупка склопакета з інертним газом усередині, оскільки такий спосіб допоможе додатково підвищити теплоізоляційні характеристики вашого вікна. Також на ціну вікна впливає і тип стекол.

Фурнітура, про якість якої ми говорили вище, менше впливає на ціну вікна, але скидати її з рахунків не варто. Надійна західноєвропейська фурнітура запобіжить будь-які проблеми під час експлуатації і буде служити вам довго, а значить економити на її якості немає ніякого сенсу.

Хочете отримати якісні вікна за низькою ціною з мінімальними ризиками? Тоді дійте прямо зараз. Все, що вам потрібно, лише зателефонувати нам: інше зроблять наші високоякісні фахівці.