Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Чому пітніють пластикові вікна?

Питання про запотівання металопластикових вікон турбує більшість людей, у яких вони встановлені. Майже всі люди в перший раз побачивши накопичення води у власних недавно встановлених металопластикових вікнах, відразу починають звинувачувати в дану подію компанію, яка встановлювала конструкції. Може, був неправильно зроблений монтаж, може вікна неякісні, починають відразу ж думати люди. Ніколи не поспішайте робити такі висновки. Прочитайте ці представленими на цій сторінці і ви зрозумієте, чому з’являється конденсат і яким чином його можна побороти.

 Волога, яка утворюється при переході елемента з газоподібний стану в більш водянисте і іменується конденсатом. Давайте розберемо простим і наочним способом. Для житлового приміщення температура в середньому тримається на рівні + 20 ° С, найоптимальніший відсоток вологості близько 60%. Значить що при температурі повітря в приміщенні більш + 12 ° С, значить буде утворюватися конденсат.

ЧОМУ ЗАПОТІВАЮТЬ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Металопластикові вікна запотівають в тому випадку, якщо температура досить низька на її поверхні, або в приміщенні присутня значна волога. Через це в вашій оселі можливі самі распространительно проблеми. Найголовніший пункт – це те, що вікна не зберігають тепло, а друга – повітрообмін.

Причиною того, що нові металопластикові вікна запотівають в більшості випадків, вважається недотримання стандартного повітрообміну. Якщо їх порівнювати з дерев’яними вікнами, в яких надмірна вологість мала можливість виступати за допомогою різноманітних щілин, а також тріщини, то нові високоякісні металопластикові конструкції володіють досконалою герметичність. Дану труднощі можна вирішити допомогою звичайного провітрювання. Все що потрібно, це відкривати пластикове вікно на провітрювання один-два рази на день по 10-20 хвилин. Це не складе ніяких труднощів. А для таких випадків, можна використовувати спеціальну фурнітуру з функцією мікропровітрювання. Даний тип фурнітури – це чудове рішення труднощів провітрювання в зимовий період. Циркуляція повітря відбувається у відсутності помітного зменшення температури в приміщенні.

Значимість нормальної роботи повітрообміну в приміщенні дуже важлива. Вам слід зробити обхід по своїй квартирі в пошуку решіток для вентиляції на кухні і ванній кімнаті. При наявності проблем, їх необхідно усунути. Якщо у вас є можливість, дізнайтеся в ЖЕКу, коли вони проводять чистку вентиляційних шахт і проводять її вони взагалі. Адже, засмічений канал буде перешкоджати попаданню свіжого повітря в квартиру. Бувають ще такі випадки, що ваші сусіди над вами або внизу могли повністю перекрити фільтровентиляційний шлях. Якщо це дійсно так, у вас є повне право вимагати відновити вентиляційний стояк. Проконтролювати, як працює вентиляційна труба дуже просто. Перевірити чи є тяга можна за допомогою звичайної сірники. Якщо полум’я відхиляється в сторону або його зовсім здуває, значить тяга присутня і не потрібно хвилюватися або переживати.

ВІД НЕПРАВИЛЬНОГО МОНТАЖУ ПОТІЮТЬ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Перед покупкою металопластикових вікон уважно вибирайте їх серед великого вибору. Пам’ятайте, що дана покупка на довгі роки. У монтажників нашої компанії є чіткі правила та інструкції, яких вони дотримуються. Саме регламентовані процедури допоможуть з точністю до міліметра встановити новенькі металопластикові конструкції.

Правильний монтаж металопластикового вікна, складається з таких пунктів:

 1. Демонтаж старих дерев’яних або пластикових конструкцій.
 2. Підготовка віконного отвору до майбутнього монтажу.
 3. Монтаж металопластикового вікна на клини.
 4. Виставлення конструкції за рівнем і його кріплення на спеціальні монтажні кріплення.
 5. Запінення вікна точно по швах.
 6. Монтаж паро- і гідроізоляційних монтажних стрічок. Про цей пункт багато хто забуває, хоча це і є правильний Евромонтаж вікон.
 7. І останній пункт – це обробка укосів.

ЧОМУ ПІТНІЮТЬ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА В ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ

Для запобігання проблеми з втратою тепла можна зробити зовнішнє утеплення будинку або стіни. Для підвищення температури кімнати і металопластикового вікна роблять утеплення фасадної частини. Такий процес дозволяє запобігти появі конденсату. Природно дуже важливо не забувати про правильну установку віконних конструкцій. Потрібно ефективно використовувати віконний отвір, укоси необхідно виконувати з теплоізоляцією, утеплити вільний простір під підвіконням.

Так само необхідно зосередити інтерес на систему опалення. Якщо у вашому будинку стоять старі чавунні батареї, які були встановлені ще при будівництві, то вам потрібно подумати про їх заміну на більш нові та сучасні. Якщо у вас є можливість, зробіть теплу підлогу.

ЧОМУ ПІТНІЮТЬ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА І ЯК З ЦИМ БОРОТИСЯ

У разі запотівання металопластикових вікон наша компанія рекомендує вам дотримуватися наступних пунктів по боротьбі з конденсатом:

 1. Регулярно провітрюйте приміщення в день по кілька разів на 10-20 хвилин. У зимовий період застосовуйте функцію щілинного провітрювання, яке дає повітрю безперешкодно циркулювати кімнаті.
 2. Обов’язково перевірте витяжну систему. Якщо буде потрібно, очистіть трубу і приберіть зайвий сміття.
 3. Встановіть невеликий підвіконня для того, щоб він не перешкоджав теплому повітрю підніматися на рівень вікна.
 4. Гарантуйте високоякісну теплоізоляцію будівлі: утеплите стіну з вулиці, утеплите під підвіконням шматок стіни, робіть штукатурні, а також гіпсокартонні укоси виключно з теплоізоляцією.
 5. Бажано встановлюйте вікна з енергозберігаючими склопакетами, вони істотно зменшують можливість їх запотівання. Якщо енергозберігаючі склопакети вам не по кишені або вважаєте, що це баловство, в такому випадку ставте двокамерні. Температура внутрішнього скла буде куди більше, ніж раніше.
 6. Перегляньте ваші домашні справи, наприклад випрані речі сушити на кухні категорично не можна. Також не забудьте про вазонах і кольорах, вони впливають на вологість у вашому приміщенні.
 7. Намагайтеся ліквідувати всі передбачувані джерела вогкості. До даного пункту можна віднести дощ, протікання води з щілин через дах, застій води в підвалі або на горищі.
 8. Тепла підлога – це непогана можливість отримати комфорт, тепло і затишок в приміщенні, але і зможе допомогти зменшити можливість запотівання металопластикових вікон.