Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Броньована плівка для вікна: чи потрібна вона?

Броньовані плівка на вікна допоможе захистити найбільш легко уразливий елемент будинку. Розбиті вітрини магазинів, віконні рами в квартирах, потріскані від випадково потрапившого в них футбольного м'яча — всі ці неприємності приводять до значних витрат на ремонт і відновлення конструкції.

Защитная пленка на окно

Витрачаючись на установку захисної плівки на вікна, ви отримуєте істотну економію фінансів, так як не знадобиться швидка заміна конструкції. А також виграєте час при можливому проникненні зловмисників у приміщення. Найчастіше цією послугою користуються банки і різні комерційні установи. Згідно зі статистичними даними, склопакет від заводу-виробника «Стандарт Вікна» з броньованим покриттям знижує можливість пошкодження поверхні євровікна до 80%.

Навіщо потрібна захисна плівка на вікна?

Основна функція броньованої плівки на вікна — запобігання нанесення травм власнику і збереження цілісності майна. Вона допомагає підвищити опір до можливих пошкоджень і надійно утримує скло в рамі. Виробники пропонують безліч різних її видів з різним ступенем бронювання. Важливо мати чітке уявлення про основне призначення захисту. Перш за все варто визначитися, для чого вона купується: для продовження терміну служби конструкції або, щоб уберегти приміщення в ситуації застосування вогнепальної зброї.

Основні причини руйнування цілісності пластикового вікна:

 1. Спроба проникнення в приміщення за допомогою удару людським тілом. У разі наявності бронеслоя можуть з'явитися незначні тріщини, однак збережеться цілісність.
 2. Випадково потрапили в скляний проріз предмети або ж спроба пограбування. В обох випадках поверхня пошкоджується, перетворюючи склопакет в небезпечні для здоров'я людей уламки.
 3. Ударна хвиля, викликана розривом бомби або вибухом газу. Ступінь захищеності залежатиме від сили удару. Скло або залишиться цілим, не залишаючи віконну раму, або вилетить з неї, склавшись навпіл. При проведенні різних випробувань виробники зробили висновок, що в другому випадку близько 95% поверхні уламків залишається на покритті.

Також установка захисної плівки на вікна врятує приміщення від можливих кліматичних катастроф: землетрусу, урагану, зливи. У кожному з наведених випадків скляна поверхня відчуває певне вібраційне навантаження, яка може призвести до її руйнування.

Дрібні уламки — це завжди травмонебезпечно. Летючі гострі предмети часто призводять до непоправних наслідків для здоров'я людей.

Види і особливості

Інноваційний захисне покриття обходиться господарям приміщення значно дешевше, ніж монтування броньованих конструкцій. Головне — визначитися з тим, які функції воно повинно виконувати. Це дозволить вибрати найбільш відповідний варіант для кожного конкретного випадку. Перш ніж звернутися до фахівців нашої компанії для установки пластикових вікон, варто вивчити весь асортимент, який пропонують виробники.

Розрізняють декілька видів захисних шарів:

 1. Виконують декоративну функцію. Їх купують для того, щоб завдати певний візерунок або змінити його колір.
 2. Що надають ефект матовості.
 3. Захищають від зайвих поглядів ззовні, це здійснюється за допомогою дзеркальних моделей.
 4. Регулюючі рівень надходження денного світла в приміщення.
 5. Бронюють — допоможуть уникнути можливих пошкоджень і максимально зберегти цілісність.

При виборі потрібно врахувати кілька важливих особливостей:

 • рівень максимального навантаження (залежить від товщини шару);
 • використання поклейки матеріалу відразу двох класів, що за захисними властивостями прирівнюється до грат або роллетів — таку послугу найчастіше замовляють банки.

Даний атрибут склопакету можна наносити як на всю поверхню отвору, так і на певну його частину.

Варіанти установки броньованої плівки

Установка захисної плівки на вікна дає можливість змінити рівень характеристик конструкції. Процес монтажу тут досить простий, але вимагає наявності певних навичок і величезного терпіння. Кілька шарів ретельно наносяться за допомогою клею. Час повного висихання і прилипання може доходити до декількох місяців. Все залежить від товщини і погодних умов, які будуть супроводжувати роботи.

Кілька дій при поклейке:

 1. спочатку важливо прорахувати кількість необхідного матеріалу, розкроїти його і залишити оптимальний запас;
 2. потім треба ретельно очистити скло від всіх забруднень;
 3. після потрібно нанести миючий (нейтралізуючий) розчин, приміряти і розташувати матеріал.

Після цього слід:

 • частково зняти лайнер і прикріпити до однієї сторони рами;
 • повністю позбутися від лайнера, при цьому не забувати прибирати клейкий шар розчином для чищення;
 • остаточно закріпити покриття і видалити з-під нього залишки розчину;
 • обрізати зайві краї.

Від того, наскільки збережеться послідовність дій, буде залежати термін і якість служби покриття. При порушенні технології воно може піти бульбашками, почнеться відшарування і в гіршому випадку буде потрібно заміна всієї конструкції. Тому кращим рішенням стане звернутися до професіоналів, які за довгі роки здобули всі потрібні навички і виконають всі роботи з гарантією високої якості. При покупці вікна в кредит варто підійти до процесу установки особливо відповідально.

Де найкраще встановити таку плівку?

Для того щоб захист якісно виконував своє завдання, найчастіше його наносять з внутрішньої сторони приміщення. Дане правило можна пояснити на прикладі того, як працює функція бронювання. Під час сильного удару крихкий матеріал розбивається на уламки, які впираються в саму броньовану плівку на вікні, не розлітаючись на всі боки і не завдаючи шкоди оточуючим. У тому випадку, якщо сила впливу була невеликою, плівковий шар допоможе склу амортизувати, повернувши його на місце. Якщо установка зроблена невірно, воно може відійти від липкого шару і зруйнуватися.

Не рекомендується встановлювати бронювання зовні приміщення. У разі екстреної евакуації людей захищена конструкція може значно ускладнити процес пробиття або ж взагалі зробити його неможливим. В результаті чого втрачаються дорогоцінні хвилини на порятунок, що може призвести до трагедії.

Найзручніше наносити захист, попередньо вийнявши скло з рами, тоді робота виконується більш якісно і надійно. Краї приклеєного матеріалу необхідно приховати за штапіком, який утримує весь склопакет. Це не дасть йому відклеюватися і значно подовжить термін експлуатації.

Під час ремонту вікон необхідно стежити за температурою і рівнем зволоженості приміщення, в якому він проходить. Оптимальними вважаються умови: від +4 до +40 градусів Цельсія, вологість повинна бути в межах від 20 до 80%.

Чи потрібна профілактика?

Кожна річ має свій граничний термін експлуатації, який вказує виробник. Не завжди вихід з ладу захисного броньованого шару пов'язаний з поганою якістю установки. Для того щоб він прослужив максимально довго, варто враховувати деякі особливості догляду. Мити віконні прорізи рекомендується з дотриманням суворих правил.

 Особливості експлуатації та чищення:

 1. Першу мийку варто проводити тільки після повного висихання клею. Цей процес може зайняти до семи днів.
 2. При виборі миючих засобів варто відмовитися від тих, які містять нашатирний спирт. При частому використанні рідини з таким складом поверхня починає мутніти.
 3. Наносити засіб для чищення необхідно за допомогою м'якої губки без шорстких поверхонь.
 4. Для того щоб видалити засохлий бруд, не можна використовувати леза або інші гострі предмети. Досить зробити спеціальний розчин (розвести 30 грам миючого засобу на 1 літр чистої води). Нанести його зверху і дати бруду розчинитися протягом 5-10 хвилин. Потім акуратно видалити забруднення за допомогою м'якої губки або паперової серветки.
 5. Важливо часто міняти воду. В процесі миття в ній збираються дрібні частинки бруду, які можуть чинити негативний механічний вплив на поверхню.

Дотримуючись цих простих порад, можна надовго зберегти не тільки гарний технічний стан нанесеної захисту, але і приємний зовнішній вигляд конструкції.