Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Безрамний спосіб: що входить в скління балкона

Все більше українських сімей хочуть використовувати балконний простір як функціональну зону, а не просто місце для складування речей. Щоб досягти цієї мети, важливо подбати про застеклення балкону. Ця послуга включає великий комплекс трудомістких і складних завдань. Тому намагатися вирішити її самостійно не варто – ви лише витратите часові та фінансові ресурси, не добившись потрібного результату.

Де можна замовити скління балкона? У перевірених профільних компаніях, які багато років займаються роботами по склінню і професійно роблять балкони під ключ. У команді таких фірм є як кваліфіковані менеджери, які курирують проект, так і досвідчені монтажні бригади, які безпосередньо виконують скління балкона на об’єкті.

 

ЧОМУ ВАЖЛИВО ЗАСКЛИТИ БАЛКОН?

Засклений балкон перетворюється в корисний практичний простір. Він надійно захищений від опадів, вітру, холоду і вуличного пилу. Останнім часом лідером в цьому сегменті ринку стали металопластикові конструкції. Вони прості в щоденній експлуатації, надійні, довговічні та ідеально підходять під кліматичні умови українських міст.

Завдяки високій герметичності, тепло- і звукоізоляції металопластикові вікна на балконі надійно захищають від холоду, спеки, шуму і бруду з вулиці. Сучасні металопластикові конструкції можуть зменшити рахунки за опалення в холодну пору року до 30%.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ СКЛІННЯ БАЛКОНУ

Вартість робіт залежить від багатьох факторів, серед основних можна назвати такі:

  • форма (Г-або П-образна, напівкругла, французька);
  • тип скління (холодне – балкон або лоджію можна буде використовувати в теплу пору року, взимку тут буде холодно;
  • тепле з комфортним мікрокліматом в будь-який час року);
  • особливості ПВХ-конструкцій;
  • конфігурація системи скління (кількість відкриваються і глухих стулок, способи відкривання і т.д.).

На фінальну вартість робіт також впливає необхідність винесенняутепленнязовнішня обшивкаоблаштування даху і т.д.

ЩО ТАКЕ БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ БАЛКОНА?

Одним з цікавих дизайнерських прийомів сьогодні є безрамне скління балкона. Цей спосіб прийшов до нас з Фінляндії – в цій країні такі конструкції використовували, щоб максимально збільшити світлопропускну здатність і рівень природного освітлення через скло.

При такому підході стулки з моностекол НЕ обрамлені рамою, як в традиційному випадку. Вони монтуються на спеціальні напрямні внизу і вгорі конструкції. У підсумку виходить незбиране «легке» і «повітряне» скління без будь-яких рам і перегородок. Принцип відкривання стулок може бути різним: розстібні, маятникові, розсувні, «гармошка». У деяких проектах реалізуються і глухі секції.

Ціна безрамного скління балкона завжди вище, ніж традиційного. Вся справа в тому, що при таких роботах використовується надійне загартоване скло товщиною від 6 мм і інші дорогі фурнітурні елементи, які забезпечують рухливість конструкції. Але переваги такого підходу однозначно стоять виділеного на проект бюджету:

  • оригінальний дизайн;
  • збільшена світлопропускаюча здатність конструкції і красивий панорамний вид;
  • безрамне скління може реалізовуватися на будь-якому типі і формі конструкцій;
  • міцні кріплення і надійне скло гарантують довговічне використання;
  • можливість вибрати різні типи стекол: матові, тоновані (вибір людей, які хочуть зберегти приватність при високому рівні оглядовості), з декором.

Рухома конструкція безрамного скління потребує регулярного догляду. Раз на рік потрібно обробляти всі рухомі частини спеціальними засобами на основі силікону. Зате ви отримаєте максимальну оглядовість, що особливо актуально, якщо за вікном вашого житла або офісу розкинувся зелений парк або рекреаційна зона. Безрамна конструкція максимально підкреслить і розкриє всю красу пейзажу за вікном.

ДЕ МОЖНА ЗАМОВИТИ СКЛІННЯ БАЛКОНА ТАКОГО ТИПУ?

Компанія «Стандарт Вікна» реалізує проекти по склінню балконів будь-якої складності. Ми є заводом-виробником, тому ви можете розраховувати на найвигіднішу ціну безрамного скління балкона. Менеджер буде вести ваш проект від початку і до кінця, досвідчена монтажна бригада швидко і якісно проведе всі роботи. Насолоджуйтесь гарним видом з вікна, а ми подбаємо про якісні ПВХ-конструкціях.