Ми завжди Вам раді!
з 8:00 - 23:00 без вихідних
Телефонуйте!

з 8:00 - 23:00 без вихідних

Заходьте до нас!

Київ, ул.Б Хмельницького,
16-22, оф. 306

Офіс працює з 8:00 до 19:00

Виклик замірника
Безкоштовно через 1 годину
Замірник приїде до Вас протягом години, або в будь-який
зручний для Вас час з 7:00 до 20:00

Калькулятор вікон, балконів
Прорахувати вартість
Розстрочка та знижки
Залишити заявку
Заявка на разстрочкуБезкоштовний замір

Якщо Ви зібралися робити ремонт або елементарно змінити старі, зношені двері або металопластикові вікна на новенькі, інноваційні, як порадив Вам дизайнер або фахівець, то в першу чергу потрібно почати з професійного виміру. Цей крок, буде певною гарантією такого, що при виготовленні тієї чи іншої конструкції будуть дотримуватися всі розміри, ваші запити і побажання, а також будуть втілені в життя ваші мрії, виходячи з конструктивних особливостей і здібностей будови. Якщо ж дещо виконати вийде, то заміряє зможе вирішити проблему або ж порадити і порекомендувати щось. Можна голосно і сміливо говорити, що виклик замірника компанії «Стандарт Вікна» і точний вимір до сантиметра – це 100% гарантія міцності якості майбутньої конструкції.

Спеціаліст нашої компанії виконає чіткий і точний вимір віконних прорізів і визначить кінцеву ціну виробів з урахуванням всіх ваших побажань. Рішення замовити металопластикові вікна у нас – це не тільки запорука хороших пластикових вікон, але і точний, висококласний завмер від майстра своєї справи. Дану послугу ми надаємо абсолютно БЕЗКОШТОВНО з гарантією якості. Також рекомендуємо Вам оформити заявку на виклик замірника на сайті нашої Компанії в спеціальній формі для зворотного зв’язку або ж зв’язатися з нашими фахівцями за телефонами, які вказані в розділі контакти. Це заощадить Ваш час і дозволить фахівцеві, з яким Ви будете спілкуватися по телефону, точно домовиться з Вами для уточнення дати і часу виміру. Просимо уважно наповнити форму, яка автоматом буде відправлена ​​нашим менеджерам, і вони в найкоротші терміни зв’яжуться з вами.

Наша компанія «Стандарт Вікна» надає замовникам металопластикових профілів безоплатну послугу виміру віконних виробів, якісний комплект пластикових вікон і чудовий монтажний сервіс за доступними цінами і швидким термінами. Скориставшись пропозиціями нашої компанії, клієнти отримують віконні вироби, що гарантують відмінну теплозахист, шумопоглинання, надійну ізоляцію від протягу і опадів на довгий-довгий час. Вся ПВХ конструкція, представлена ​​в «Стандарт Вікнах», екологічно чиста, повністю герметична, надійна, довговічна і стійка до різних впливів. Виклик замірника нашої компанії «Стандарт Вікна» – це гарантія того, що при вимірі будуть враховані конструктивні здібності будови та побажання клієнта по склінню. Виходячи з багаторічного досвіду роботи нашої компанії.Стандарт Вікна – це компанія, яка продає якісні вікна, але набагато дешевше ніж у всіх! Гарантія 10 років!
Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючих% шлюбу зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість всіх видів робіт на довгі роки! Все це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановні Замовники! Як ми будемо з Вами співпрацювати, 4 простих кроки.
Заявка або дзвінок
З сайту або по телефону ми працюємо для Вас з 8:00 до 23:00 без вихідних
Безкоштовний замір і прорахунок вартості протягом години
+ Знижка до 10% на продукцію
Оплата замовлення і укладення договору
+ услуга кредитования или рассрочки. Возможность оплаты по безналу
Виготовлення 3-4 дні і якісна установка
Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів у штаті

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАВМЕР МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ КОНСТРУКЦІЙ 

Вимірювання пластикових вікон і дверей відбувається за спеціальними правилами, до яких потрібно дотримуватися. 


  1. Вимірювання. Даний розрахунок потрібно робити, як всередині приміщення, так і з боку вулиці. Якщо наявний просвіт перекошений, то потрібно посилювати габарити на величину перекосу. Які будуть характеристики такого зростання, зуміє знайти лише знає фахівець і висококласний майстер по виміру, який має великий досвід в вимірах таких об’єктів. 
  2. Заміряє компанії «Стандарт Вікна» вписує результати виміру в бланк. Спеціальний замірний лист дозволяє документувати точність вимірювання. А також по ньому будуть проводитися Ваші металопластикові віконні вироби. Необхідно робити уточнення, чи збережуться габарити отвору в процесі ремонту або будуть змінені. Це надзвичайно важлива інформація, яка повинна бути відображена в бланку. Також в листі зазначаються: марка, тип і виробник фурнітури. Крім цих даних, в листі зазначаються та інші параметри і дані, серед яких: забарвлення віконного профілю, склопакети, кількість камер, відливи, підвіконня, додаткові послуги, відкривання стулок, а також їх кількість. 
  3. Перевірка даних. Отримані дані необхідно внести в спеціальну програму для прорахунку, а також перевірки їх правильності. У випадки даної перевірки можуть виявити проблеми і невідповідності вікна розмірами отвору. 
  4. Тільки професійні фахівці працюють на виїзді і вимірюють Ваші віконні прорізи. Співробітники компанії «Стандарт Вікна» проходять постійні курси і навчання для удосконалення своїх знань і професійних якостей.  


викликати замірника безкоштовно!
ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ
Дізнайтеся чим саме ми краще за інших!
Доброзичливий колектив професіоналів високого класу
Звернувшись в нашу компанію, Ви, без сумніву, оціните добропорядність, дружелюбність і професіоналізм нашого колективу. Співробітники іншого складу просто не затримуються у нас в команді. Керівництво фірми завжди вважало, що основу компанії складають зовсім не обладнання, презентабельні офісні приміщення або яскраві рекламні прайси, а саме люди, що працюють на підприємстві протягом багатьох років.
З перших хвилин спілкування з менеджерами Ви зрозумієте, що Вас дійсно раді чути. Вам із задоволенням детально розкажуть про продукцію компанії, допоможуть у виборі вікон, ознайомлять з діючими акціями та можливими знижками, підберуть зручне для Вас час доставки і монтажу. Всі працівники щорічно проходять курси підвищення кваліфікації. При бажанні Ви можете поспілкуватися з керівництвом компанії, аж до директора, – ми завжди відкриті для спілкування!
Гнучкі ціни і вигідна система знижок
Ми розуміем, що при виборі вікон головним критерієм є вигідне співвідношення ціни і якості продукції, прагнення до якого стало пріоритетним для нашої фірми. Компанія «Стандарт Вікна» займає одне з провідних місць серед аналогічних підприємств. Спираючись на автоматизацію виробництва, що дозволяє підтримувати ціни на 5-7% нижче, ніж у найближчих конкурентів, ми виривається в лідери на віконному ринку.
Вас неодмінно зацікавлять акційна програма, що діє на постійній основі, і зручна система знижок. Більш того, ми пропонуємо вигідні розцінки на паралельні товари та послуги: комплектуючі до вікон, утеплення і обшивку балконів, відновлення укосів, зварювальні та монтажні роботи. Ми завжди прагнемо до того, щоб надати клієнту більше, ніж всі інші.
Попередній замір на професійному рівні
Попередній завір – це найважливіший етап в установці металопластикових вікон. Помилкові або неточні дані, здобуті під час нього, можуть привести до того, що готові вікна не будуть функціонувати належним чином. Тому компанія «Стандарт Вікна» серйозно ставиться до навчання та підвищення кваліфікації заміряють. Всі вони – виключно сертифіковані фахівці з великим досвідом роботи.
Наші співробітники виїдуть до Вас у зручний для Вас час, проведуть всі необхідні виміри, а також допоможуть в виборі вікон, продемонструють зразки профілю, ознайомлять з каталогом продукції компанії. Ви завжди зможете задати їм питання, що цікавлять Вас питання, щоб розвіяти останні сумніви і усунути неясності.
Високоякісний монтаж
Комфортне використання, надійність і довговічність металопластикових систем стоїть на «трьох китах»: Як матеріал конструкції, точних вимірах і технічно правильному монтажі. Статистика показує, що близько 60% проблем зі встановленими вікнами трапляються через непрофесійного монтажу. Багато фірм, що пропонують установку металопластикових вікон, здійснюють її, як доведеться, не вдаючись у нюанси правильної технології. Але ж монтажник – це не просто людина, яка знає, як користуватися приладом, а професіонал, який пройшов спеціальне навчання і стажування. Всі монтажні бригади компанії «Стандарт Вікна» мають сертифікати по монтажу металопластикових конструкцій, працюють швидко, якісно і професійно. Ми ніколи не жертвуємо авторитетом фірми заради сумнівної економії на монтажній піні і кріпленнях!

Заміряють «Стандарт Вікон» проводять вимірювання за допомогою професійних інструментів, і ми відповідаємо за точне виготовлення віконних конструкцій. Ми застосовуємо спеціалізоване, лазерне обладнання, яке не має ніяких збоїв і стабільно працює на якість точних вимірювань. З підтримкою нього дозволено роздобути дуже чіткі підсумки, а також, що не менш важливо – це виявити перекоси і опуклості віконного отвору. Заздалегідь знайдені проблеми, допоможуть нашим фахівцям зробити все професійно і якісно, ​​що в майбутньому не зможе вплинути на якісь проблеми. 

При вимірі отвору вікна необхідно вірно сприймати, що точний результат – це запорука гарної експлуатації в майбутньому. Монтажний зазор між отвором і рамою зобов’язаний бути в межах двох-п’ять сантиметрів. Вимірювати віконний отвір необхідно, як з внутрішньої, так і з зовнішнього боку будівлі. Ширину визначають трьома параметрами, вимірюючи просвіт по нижньому, верхньому краю, а також в центрі. Висота змиритися зліва, справа і в центрі. Далі береться найбільш менше число. Від глибини отвору багато в чому залежить широта підвіконня. Він не зобов’язаний перекривати батарею. Довжина відливу має дорівнювати зовнішньої ширині вікна, а це близько шести-восьми сантиметрів.

Визначення чітких вимірів віконного отвору – перший, а найголовніше правильний крок при монтажі металопластикового вікна. Заощадивши на даній процедурі, можна сміливо дістати величезні труднощі в подальшій експлуатації віконних виробів. У компанії «Стандарт Вікна» процедуру по вимірюванню від професійних фахівців Ви отримаєте вірні і точні результати, а найголовніше гарантію. Калькулятор вікон
Розрахувати вартість металопластикових вікон
Калькулятор балконів
Розрахувати вартість балкона “під ключ”

БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР БАЛКОНА І ЛОДЖІЇ В КИЄВІ 

Замір балкона і лоджії найбільш непростий процес, ніж вимір вікон і вимагає великого часу і терпіння. До виміру балкона необхідно підходити найбільш пильно, так як під час виміру може з’ясується, що необхідно виготовити поліпшення залізних перил з підтримкою зварювання. Чи не будь-яка монтажна команда може це виготовити. Краще працювати з компанією, в яких працюють справжні фахівці, які чітко знають, як правильно це робити. При вимірі балкона, або лоджії, може знайтися безліч різних проблем, які з Вами домовилися щодо заміряють нашої компанії. Нашою особливістю є і те, що на вимір балкона з виносом виїжджають монтажники, які конкретно будуть варити винос, ставити вікна на балкон і робити його обшивку, створювати як зовнішні, так і внутрішні оздоблювальні роботи, а також утеплення.СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Детальніше ознайомиться з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми “Стандарт вікна” дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і так далі. Можна вибрати профіль на будь-яку суму.

Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цьому профілю: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!

окна пвх сертификаты
сертификат на пластиковое окно
сертификат соответствия окна пвх
окна сертификат
сертификат на окно
сертификат соответствия пластиковые окна
сертификат качества на пластиковые окна
окна пвх сертификат соответствия
сертификат на окна пвх
окна пвх сертификат
сертификат на окна пластиковые
сертификат соответствия на окна пвх
сертификат на окна
сертификат соответствия на пластиковые окна

Даючи гарантію на наші віконні системи, ми зацікавлені в тому, щоб все було зовсім. А саме, щоб Ви залишилися задоволені, а ми продовжили закріплювати свою перевагу серед інших фірм в Києві і Київській області. Саме завдяки чому ми постійно керуємося по наступними принципами:

  1. Заміри не зобов’язують до укладення контракту з нами. Після замірів ми розраховуємо вірну ціну. У вас в будь-якому випадки буде вибір, укладати чи ні. 
  2. Пунктуальність. Ми усвідомлюємо зайнятість покупця і приїжджаємо в буквально домовлені терміни без затримок і різних переносів.
  3. Універсальність. Наші фахівці з виміру – це не тільки фахівці з великої літери, а й зуміють ввічливо і грамотно дати відповідь на всі питання, які Вас турбують. Фахівці «Стандарт Вікон» працюють в даній сфері більше десяти років, що говорить про їх професіоналізм. 
  4. Акуратність. Ми гарантуємо Вам точність розрахунків і дбайливе ставлення до вашій квартирі або будинку. Наші співробітники постійно мають з собою бахіли і спеціальний одяг. 
  5. Правильна товариськість. Кожен заміряє має посвідчення, яке підтверджує те, що він є працівником нашої компанії і сертифікат про успішне проходження щомісячних курсів. Також Ви завжди зможете знайти інформацію про співробітника на нашому офіційному сайті. 


Величезним плюс в тому, що наші заміряють володіють правом підписувати договір про замовлення у вас вдома. Це означає, що Вам не обов’язково їхати в один з наших офісів в Києві або Броварах. Безкоштовний завмер від компанії «Стандарт Вікна» – це гарантія виробництва кращої і якісної конструкції в узгоджені терміни. Як зателефонувати заміряє додому або замовлення металопластикових вікон телефонуйте в нашу компанію за телефонами зазначених в розділі контакти або через спеціальну форму зворотного зв’язку на сайті. Ми вже чекаємо на Ваш дзвінок! Телефонуйте.ПРИКЛАДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ В КИЄВІ НАШИМИ ВІКНАМИ

Зворотний дзвінок
Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00